Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi ilyenkor a legjobb döntés,...

Mi ilyenkor a legjobb döntés, ha a szívem szerint megakarom tartani de az eszem azt súgja, hogy ez még ráér?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal vagyok még,középiskolába járok 2 év múlva végzek. Szüleim ellenzik a babát,barátomis,nincs kire számítanom de minden nap sírok mert nagyon megszeretném tartani és a szívem szakad meg a babámért. Tudom,hogy ha elvetetem soha az életbe nem fogom elfelejteni,örökké bánni fogom.11 hetes terhes vagyok.
2015. máj. 19. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak egy kamukérdés, hogy újabb veszekedést robbantson ki az abortuszpártiak és az ellenzők között. Ja, és hogy jöjjön 800 okoskodó hozzászólás, hogy miért nem védekeztek.


Ha mégsem, akkor a legjobb tanács, amit adhatok, hogy ne olvasd el a válaszokat, mert kapni fogsz hideget-meleget, meg fognak kövezni, és mindenki jobban fogja tudni, hogy mit kellene csinálnod.

2015. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu. Én tényleg ebben a helyzetbe vagyok sajnos :/
2015. máj. 19. 16:55
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
ha nem kamu, akkor ha van egy kis eszed, nem tartod meg. 16 évesen gyereket szülnél úgy, hogy nem fejezted be a sulit, a barátod vagy elhagy, vagy megutál, hogy kamaszkorban lekötöd, a szüleid meg nem szeretnék, és jogosan, mivel nekik kéne eltartaniuk. még nagyon fiatal vagy, és ezt te is tudod. máskor meg védekezz megfelelően..
2015. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2015. máj. 19. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
akkor már el se tudod vetetni úgyhogy tök mindegy:-) boldog babázást
2015. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha betöltötted a 18 évet vagy, és 11 hetes terhes vagy, akkor nem maradt kérdés... ugyanis nem lehet 5 nap alatt elintézni Magyarországon egy AB-t.
2015. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rendben,koszonom a válaszokat

szivem szerint ugyis megakartam tartani

2015. máj. 19. 17:23
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen olyan személyt kell keresni, aki tud segíteni. A te esetedben az örökbeadas jó megoldás lenne. A suliból ki lehet hagyni egy évet, szüleid nyakára sem szulned, viszont nem is ölned meg, amit egy életre bánnál. keress rá interneten az örökbefogadásra, Várva Várt alapítványrol tudom, úgy is segítenek holyan előre megismerkedhetsz az örökbe fogadó szülőkkel és később, ha nagykorú leszel, meg is keresheted a gyermeked.

Kívánom, hogy sikerüljön úgy döntened, hogy az megnyugtato legyen a te számodra és a szüleid számára is.!

2015. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egy 18 éves lány, aki még középsuli 10.-be jár, szül egy gyereket a szülei és a szintén fiatal pasija nyakára. szép kis élettörténet.
2015. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8, a Kérdező nagykorú - ha nem az lenne, akkor a 18. hétig mehetne AB-ra...
2015. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!