Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik nem bantak meg az abortus...

Akik nem bantak meg az abortuszt akkor, amikor tortent! Akkor sem volt lelkiismeretfurdalasotok, nem ereztetek magatokat rosszul, amikor vegul tudatosan vallaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
nekem ketto volt egyiket se bantam meg. az elsot a baratom tudta a masodikat viszont az akkori ferjem nem.
2015. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Muszáj volt elvetetnem akkor.

Aztán 10 évre rá terveztük a babát, de nem jött..aztán 1.5év után ikerterhesség de elment belőle az élet..fura volt ilyennel szembesülni, nem tudom mit éreztem egyszeerre ijedt és szomorú de nem lelkiismeretfurdalás vagy ha az akkor talán mintha megbünteett volna az élet és csak amiatt. Kineziologia természetgy. Endokrin. Rá 1 évre aztán kislány :-)

2017. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!