Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti ismertek olyat aki magának...

Ti ismertek olyat aki magának akarta megszakítani a terhességét?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg olyat akit így is megszült az édesanyja?

Csak kíváncsiságból kérdezem. Én ismerek olyat akit régen saját maga akart eltenni az anyukája és csak úgy eszembe jutott.



2015. máj. 27. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hallomásból. Megismerni nem volt lehetőségem, mert belehalt.
2015. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Persze... nagyjából minden második érintett nő végigjátssza a forró ülőfürdő, szekrényemelgetés, és hasonló "menstruáció-meghozó népi praktikákat", mielőtt nőgyógyászhoz fordulna...
2015. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Hála az égnek nem ismerek ilyen buta embereket, de lehet ha mamámat megkérdezném, a régi időkből tudna mesélni.

Az meg hogy minden második érintett nő lenne ilyen szinten agyatlan, azt kissé túlzásnak érzem.

2015. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen, olyan világban voltam fiatal, ahol tiltott volt az abortusz......
2015. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Igen es sikerrel jart. Talan 9-10 hetes volt a magzat.
2015. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen és nem járt sikerrel.
2015. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
igen, de egy életre megtanulta, soha többé nem lehet gyereke mert ki kellett venni a méhét a gyulladások miatt:-D
2015. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

7-es, szerintem ez nem nevetséges...


Nem ismerek ilyet, szerencsére

2015. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
szerintem meg igen is nevetséges. tudod hogy szól a mondás, aki buta.... a doki szerint örülhet hogy túlélte, most meg sír mert nem lehet gyereke. hát..nem sajnálom. őszintén.
2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Azért a saját magát műtögető és a népi praktikákat kipróbáló között van egy kis különbség szerintem. Ez utóbbiban nekem is volt részem agyatlan fejjel persze,mikor védekezés mellett besikerült a 3. babánk, pár napot késett már a menszeszem, és megijedtem persze, nem terveztük. Nosza, forró fürdő, bútoremelgetés, fahordás, minden volt, mondjuk nem öncélúan, mert épp akkor költöztünk, de kapóra jött, hogy a legnehezebb bútorokat is segítettem emelgetni, magamban gondolva hátha megjön... az eszem, mert más az nem jött meg, ebből bizony baba lett.

Az ilyen népi praktikákat nem nevezném agyatlanságnak, de ami ettől komolyabb, azt annál inkább. Két esetről tudok. Egy már 3 hónapos kismama hasát a férje rugdosta össze-vissza, hátha elmegy a baba. El is vetélt, a kórházban kötöttek ki a barmok...

A másik esetet egy barátnőm mesélte, fiatalon 17 évesen lett terhes. Nem merte mondani senkinek, kétségbeesésében egy kötőtűvel szurkálta lent magát, némi szúrt sebet és vérzést okozva magának. Ez már tényleg nagyon durva. A terhességének nem lett baja, de magát össze-vissza szurkálta, vérzett, minden kiderült, a szülei orvoshoz vitték, végül abortusz lett belőle. Jelenleg már felnőtt nő, van gyereke, maga is belátja, milyen hülye volt anno, de egy kétségbeesett tinilány meggondolatlan cselekedete volt akkor.

2015. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!