Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti ismertek olyat aki magának...

Ti ismertek olyat aki magának akarta megszakítani a terhességét?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg olyat akit így is megszült az édesanyja?

Csak kíváncsiságból kérdezem. Én ismerek olyat akit régen saját maga akart eltenni az anyukája és csak úgy eszembe jutott.



2015. máj. 27. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Mondtam már, én olyan világban voltam fiatal, ahol teljesen tiltott volt az abortusz....és érdekes módon minden nagymama ismert ilyen házi praktikákat...ennyit arról, hogy nagyanyáink vígan, dalolva megszülték az akárhányadik gyereküket is.
2015. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem csak mesélte ismerősöm,hogy a barátnője, agykontrolozott és bebeszélte magának,ha nem akarja a gyereket nem is esz ott,hát nem sikerült,mert bizony a baba nem tűnt el,hanem megszületett.
2015. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, bár nem személyesen. Nagymamám húgát "elkapták az orosz megszállás alatt. :(

Hagymát dugott fel, és 10nap múlva letépte.

Álmában elvérzett utána.

A dédapám találta meg a kukában a magzatot. Nagyim elmondta, hogy olyan 15centis volt.

2015. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a hagymás módszert. Gondolom, a méhszájba dugta, a hagyma elkezdett nőni és kitépéskor arra alapoztak, h kirántja a magzatot is? A zárt méhszájon át? A hagyma beleszakad, nem? Kétlem, h egyben kijönne a tépéskor.


Vagy nem jól képzelem el az egészet?

2015. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy a kb két centire kihajtott hagymát a méhszájba helyezik.

Nagymamám nem látott mást csak a húgát az ágyban. Dédipapám mondta neki, hogy mit talált, de azt nem merte megnézni.

Boncolás sem volt, annyi maradt meg, hogy "belehalt a szülésbe". Csak így temették el. :(

2015. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

" a nők csírázó vöröshagymát dugnak a méhszájba. A hagyma elpusztítja a magzatot, talán kijön vele együtt. Ha nem, a nő műtőasztalra kerül, elveszítheti a méhét vagy bele is halhat akár."

[link]

[link]

2015. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Na ezt nem akartam tudni. :(

(#13, #15 voltam)

2015. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell megnyitni.
2015. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Csak így durva volt elolvasni. Semmi kötekedés vagy rossz szándék.

Nagyim azt is mesélte, hogy anno direkt vittek pár napos babákat beteg gyerekek mellé abban az időben.

De gondoljunk csak a tiszazugi asszonyokra...

Én szvsz örülök, hogy nem abban az időben kell élnem.

2015. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A szomszéd néni mesélte,hogy aki nem akart több gyereket ,mint ahogy ő sem szülés után megfordították a méhét.
2015. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!