Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti ismertek olyat aki magának...

Ti ismertek olyat aki magának akarta megszakítani a terhességét?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg olyat akit így is megszült az édesanyja?

Csak kíváncsiságból kérdezem. Én ismerek olyat akit régen saját maga akart eltenni az anyukája és csak úgy eszembe jutott.



2015. máj. 27. 14:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Megfordították a méhét? Azt meg, hogy? Bocs, csak a többin is kiakadtam, ezen meg főleg. Amúgy igen, keresztanyukám mesélte, hogy ő mikor megtudta, hogy terhes lépcsőn ugrált, meg focizott, hátha elvetél, aztán meg kegyetlenül megbánta, és félt nehogy valami baja legyen a gyereknek, hál istennek nem lett!
2015. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nem kérdeztem, de valami olyasmit mondott,hogy ilyenkor szülés után kézzel felnyúltak és úgy,de hogy ez pontosan mit takart én nem kérdeztem .
2015. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!