Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után 5 nappal lehet...

Abortusz után 5 nappal lehet welnesezni?

Figyelt kérdés
Hét elején volt a műtét, de elfelejtettem megkérdezni az orvost. Mi az aire figyeljek? Masszázs, szauna mehet? A fürdőzést gondolom ki kell hagynom. Mire figyeljek? Köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 18. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Abortuszra is ugyan az vonatkozik,mint szülésre.6 hétig semmi ilyemi.
2015. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szauna vagy masszázs miért nem jó ilyenkor?
2015. jún. 18. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, sőt, a szex is tilos 6 hétig!
2015. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mulass jól kedves kérdező! Viszont , hogy ne legyek már ilyen rossz modorú nem tudhatjuk az abortusz okait és nem kell feltétlenül miatta zokognod, de a wellness is furcsa... te dolgod nem ítélkezni akarok. Épp kismama vagyok és nagyon nem tervezett baba az enyém, gyógyszer mellett jött össze, 20 éves egyetemista vagyok egyéb családi problémákkal, de van megoldás, sosem vállaltam volna abortuszt. Örülök a "csodababámnak" A tanácsom: ne szaunázz, masszázs csak nagyon óvatosan nehogy vérbősèget okozzon bármi is, elég stressz érte a szervezetedet a beavatkozással. Inkább kirándulj a "friss" levegőn , de ezt is csak mòdjával, ne terheld magad. Pihenj sokat
2015. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy tudom,hogy az abortuszra is érvényes az mint a szülésnél is,hogy 6 hétig semmi! Legalábbis fürdőzés semmiképpen sem. Ezt találtam! Böngészd!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Köszönöm a választ!!
2015. jún. 18. 20:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!!
2015. jún. 18. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt abortuszom, teljesen biztos voltam a döntésemben. De még nekem is kellett 1-2 hét, hogy rendbejöjjek lelkileg, és tovább lépjek.

most 12 évvel később már nem is gondolok rá, nem számolgatom, mennyi idős lenne, teljesen tárgyilagosan tudok róla beszélni (pedig van már gyerekem).

mégis, amikor a kórházból hazamentem, bőgtem pár napig, amikor pici babát láttam.

szóval elhiszem, hogy nem visel meg, de hogy Ennyire...


amúgy valóban 6 hétig kímélni kell magad, mint szülés után. Se szex, se wellness.

2015. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Masszázs, szauna tilos, mert vérbőséget okoz. Medence tilos a fertőzések miatt...max napozhatsz.
2015. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
igaz nekem nem abortuszom volt, hanem missed ab-om. Szombati napon műtöttek, hétfőn utaztunk nyaralni előre lefoglalt útra. Mivel nem véreztem én bementem a vízbe és szaunáztam is, mondjuk tampont tettem fel.
2015. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!