Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után 5 nappal lehet...

Abortusz után 5 nappal lehet welnesezni?

Figyelt kérdés
Hét elején volt a műtét, de elfelejtettem megkérdezni az orvost. Mi az aire figyeljek? Masszázs, szauna mehet? A fürdőzést gondolom ki kell hagynom. Mire figyeljek? Köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 18. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is missed ab-om volt, es egyébként én is ezt a szót használom néha magamra, hogy abortuszom volt, pedig nem. Nem értem miért kell szerencsétlent támadni. Én elvetélt nőként sem támadom a terhesség megszakítósokat. Nekem 2 hetet ajánlottak mindenből, persze 2 nap után már gyakorlatilag semmi bajod nem lehet, csak ráhagyással tanácsolnak heteket. (Ha pl. 100 nőből 1-nek baja lenne 2 nap után, akkor nem vállalnak érte felelősséget, inkább több időt mondanak mindenkinek)


Én is azért tévedtem ide, mert 1 hete volt a missed ab-om műszeres befejezéssel, és ma kedvem támadt volna szaunázni. Nem értem ebben mi az elítélendő? Itthon kellene sírni, magunkba roskadni? Hát az is megvan, higgyétek el. Pont ezért szeretnénk kimozdulni egy kicsit. Az mindegy, hogy mi volt az oka a műtétnek.


(Egyébként én személy szerint nem mentem el, mert nekem fontosabb, hogy a következő gyerkőc összejöjjön, de akinek abortusza volt, azt elfogadom, hogy nem törődik ilyenekkel.)

2018. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!