Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akiknek volt már abortuszuk,...

Akiknek volt már abortuszuk, ti hogy viseltétek? Fájt a tágítás?

Figyelt kérdés
Csütörtökön reggel megyek be, pénteken műtenek, nagyon félek.
2015. jún. 22. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit kellemetlen a tágítás, de nem igazán fájdalmas. Egy méhszájtágító pálcikát helyeznek a méhszájba, amely megszíbja magát nedvességgel és megduzzad. Így tágítja a méhszájat. Egy rákszűrés/kenetvétel kb. olyan kellemetlen /picit szúrkál/. Mire észbe kapsz, hogy fáj, már a helyén is van a pálcika.

Aki pedig minden infó nélkül ítélkezik, szégyellje magát!

Bátorság, Kérdező!

2015. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Akkor megis mi a fenenek irtok? Mifele kenyszert ereztek ilyenkor, ami arra osztonoz titeket, hogy idebokjetek vmit amivel megbanthatjatok a masikat?Termeszetesen azon kivul, hogy egy bunko parasztok vagytok... A rosszindulat, a kotoszkodes az bezzeg meg, ehhez csak en is gratulalni tudok.


Kerdezo! Ajanlom, hogy olvasgass a temaban, az ilyen emberekre meg ne figyelj, ok csak energiavampirok.

Amugy egyentol fugg, vkinek faj , vkinek nem. De altalaban kibirhato fajdalomrol irnak, beszelnek. Remelem hamar tul leszel rajta.

2015. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Norika2 válasza:
37%
Szia nekem hpv 4-es virusom van és terhes is vagyok, azt mondta az orvos is meg sokan vettesem el mert műteni kell a méhszájnál :( Meg kockázatos ha megtartanám lehet a műtét után vetélnék el.
2015. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Az hogy kinek mennyire fáj relatív, kinek mekkora a fájdalomküszöbe. Nekem semmiféle fájdalmam nem volt, az első órában enyhe -nagyon enyhe- görcsölés, utána semmi,a felhelyezés 1 pillanatig szúró érzés, és jön az enyhe görcs majd elmúlt. Sokan azzal rémiszgettek,hogy pokoli fájdalom lesz, itt is többen írták, hát szerencsére én nem éltem át. Kitartás!!!
2015. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a válaszok alapján a legrosszabbra készültem :)
2015. jún. 25. 18:27
 6/7 Norika2 válasza:
Nekem múlthét Kedden este műtöttek hát nekem fájt ahogy felrakták, de egész este csak görcsölt mintha megjönne. Másnap műtöttek
2015. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
engem reggel tágítottak, délben pedig műtöttek. amikor felrakta az orvos a tágítót iszonyatosan fájt. :S nem akarlak megrémsizteni, de ha vissza pörgethetném az időt inkább megszűlném... :S a semmiért szenvedtem :( szóval amikor felrakta nagyon fájt és alig tudtam lábra állni és bemenni a szobámba. aztán feküdnöm kellett és 2 órahosszáig szörnyen görcsöltem, nyilalt.. de gondolom ki hogy van vele. én nem bírtam elviselni.
2015. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!