Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtartanatok ha úgy ereznetek...

Megtartanatok ha úgy ereznetek hogy nem lesztek jó szülők?

Figyelt kérdés
Rossz párkapcsolat, a nő nem vágyik gyerekre nem biztos hogy jó szülő lenne. Nem is akart gyereket, nem vágyott ra de tabletta mellett terhes lett. Mit tennetek ha ennyire nem örülnétek a terhessegnek? Az anyagiak átlagosak az öröm érzés nincs meg a nonel a gyerek válalashoz. Örokbeadast ne írjatok.
2015. jan. 2. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Én se tudtam magam jó anyának elképzelni, gyógyszer mellett estem teherbe,de ahogy haladt a terhesség egyre jobban vártam a babát, szülés után mégjobban előjöttek az anyai érzések, és jó anyának tartom magam. Nagyon jó érzés mikor a kisfiam is mondja,hogy nagyon szeret és én vagyok a világ legjobb anyukája.
2015. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Várj meg egy kicsit, az ösztönök majd előjönnek! Majd amikor rugdos, ficankol benne, majd akkor rájön h egy csoda történt vele.... Alig fogja várni h végre a kezében foghassa majd a picit! Egy gyerek ajándék az élettől!!! Egy olyan boldogság, ami csak a tiétek! Biztosad ebben te is!
2015. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ja vagy semmilyen oszton nem fog elojonni, es akkor remek elete lesz mindenkinek.

Aki nem akar gyereket, es valoban komolyan is gondolja, hogy belole nem is lenne jo szulo, inkabb hanyagolja a gyerekvallalast.

Ma mar nem kotelessege egy nonek szulni.

2015. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a büdös életeben nem fogom megérteni az ehhez hasonló kérdéseket...


én például azt írom, hogy így nem tartanám meg, mert az én felfogásom szerint csak akkor szabad világra hozni egy gyereket, ha várjuk, szeretjük az első pillanattól kezdve


aztán jön valaki, aki azt írja, hogy mindenképpen szüld meg, mert egy megfogant életet nem szabad kioltani


kire hallgatsz? összeszámolod, a pro és kontrákat, és aszerint döntesz?

2015. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csemetét megtartanám,a párkapcsolatot nem.A nemi élet hozhat ilyen meglepetést,én pedig felelősnek érzem magam a saját gyerekemért,akkor is,ha ėppen nem vágytam rá.Szóval nekem csak ez lenne elfogadható megoldás,de persze ez nem jelenti azt,hogy másnak is.
2015. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!