Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Annyira félek, hogy abortuszra...

Annyira félek, hogy abortuszra kerül sor! Nincs vmi más megoldás?

Figyelt kérdés
72 órás tabit lecsúsztam, és egyre valószínűbb, h terhes vagyok. Becsapott a testem, azt hittem meg fog jönni, mert fájt a hasam és a mellem, de valójában peteérésem volt. 4 napja voltunk együtt a férjemmel. Elazámoltam magam, pont a ciklus közepén vagyok. Az elmúlt pár napban sok alkoholt fogyasztottunk, sokat dohányzom és füvezek is. Nem akarok terhes lenni és nem akarom megtartani a babát, mert tuti, hogy vmi baja lenne. De rettegek az abortusztól! Mit tegyek?
2015. jún. 28. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Semmi baja nem lenne, ha csak a fogantatása környékén züllöttetek és nem most is tartó állandó jellegű életmód ez nálatok.


Egyébként meg nem minden ovu környéki aktusból lesz gyerek, így megúszhatod.

2015. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha pont ovukor voltatok együtt, azt olvastam, 33% az esélyetek 30 év alatt. A babának baja egyébként nem lenne, ha most felhagysz a káros szenvedélyekkel.
2015. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hú, köszi! Rendes vagy, hogy tartod bennem a lelket. Nem züllünk állandóan, csak az utóbbi egy hónap így sikerült (vizsgák, meg szülinapok). Ó, bárcsak ne jönne össze! Inkább 4 hét stressz, hogy ne, mint másik 4, h abortálni kelljen... Ááá! Olyan hülyék voltunk! Ha most tényleg nem fogant meg, eskü örökké írni fogom, h mikor jött meg...
2015. jún. 28. 14:49
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg te is rendes vagy, kedves második! :)
2015. jún. 28. 14:50
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

4 napja voltatok együtt, terhes még nem nagyon lehetsz.


Óvszerről hallottatok már? Ilyen élet mellett miért hazardírozol?!

2015. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Az egy dolog, hogy nem lenne baja a babának, hiszen még a beágyazódás sem történt meg, de aki ilyen életvitelt folytat, nem fog tudni egyik napról a másikra felhagyni vele. Kérdező, ha nem akarod megtartani a babát, akkor ne tartsd meg, de minél előbb konzultálj az orvossal. Azt nem tudom, hogy itthon engedélyezték-e már az abortusztablettát, de az megoldás lehet, ha ennyire rettegsz. Ha nem, akkor sajnos marad a művi abortusz. Nem biztatlak rá, hogy tartsd meg, és add örökbe, mert rémálom lesz a terhességed erős dohányosként és drogosként.
2015. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

szerintem felesleges számolgatni, hogy mikor van ovuláció.

védekezzetek mindig rendesen és kész(Akár több féle módon is)

és nincs garancia rá, hogy mikor van ovuláció, főleg ilyen életvitel mellett bármikor lökődhet ki petesejt.

2015. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, h tizedike körül is együtt voltunk, amikor megszakításosan voltunk együtt... Tudom, magamnak kerestem a bajt, nem kell a kioktatás. Felnőtt ember vagyok én is, nem egy épp huszas duhaj. Csak az elmúlt hónap volt ilyen züllött. A cigiről le akarok szokni, mert végül is októbertől indulna a valódi projekt. De addig le kell szoknom, amit csak gyógyszerrel tudok, amihez kell két hónap, és utána még minimum ugyanennyi, hogy lehessen gyereket vállalni. De ez most még túl korai lenne, pontosan azért, mert füveztem meg marha sokszor ittam magam nyelvbicsaklósra. Úgy bánom már, hogy nem védekeztünk, illetve, h elszámoltam magam, meg úgy mindent! Ó bárcsak ne foganna meg!
2015. jún. 28. 15:22
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
5 napos tabletta is van.
2015. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Figyi!

Van okos telefonod? Nekem van rá egy naptár alkalmazás, amibe mindent lehet jegyezni. Mondjuk én csak menzire használom, de mellé lehet jegyezni, hogy mikor voltatok együtt, jelez gyógyszernek, de hangulatot, minden szart lehet rögzíteni. Plusz magától (menzi alapján) kiszámolja, mikor van ovu, pe. mek ilyenek. Nagyon kis hasznos app. Csak egy koppintás és látom, hogy még x nap van hátra menziig, meg mindent. Szerintem szedj le valami hasonlót, megkönnyíti a nők életét :D

2015. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!