Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Annyira félek, hogy abortuszra...

Annyira félek, hogy abortuszra kerül sor! Nincs vmi más megoldás?

Figyelt kérdés
72 órás tabit lecsúsztam, és egyre valószínűbb, h terhes vagyok. Becsapott a testem, azt hittem meg fog jönni, mert fájt a hasam és a mellem, de valójában peteérésem volt. 4 napja voltunk együtt a férjemmel. Elazámoltam magam, pont a ciklus közepén vagyok. Az elmúlt pár napban sok alkoholt fogyasztottunk, sokat dohányzom és füvezek is. Nem akarok terhes lenni és nem akarom megtartani a babát, mert tuti, hogy vmi baja lenne. De rettegek az abortusztól! Mit tegyek?
2015. jún. 28. 14:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi! Aki mondta az öt napos tabit: az mennyir hatásos? Mert ugye a 72 órás is a harmadik napon már csak fifty-fifty...
2015. jún. 28. 16:40
 12/18 anonim ***** válasza:
A 3 naposnak is 80% fölött van a hatékonysága az utolsó órákban. Keress rá a 120 órásra, csak annyit tudok mondani, ami benne van a tájékoztatóban, ha nem működne, nem lenne a piacon. Menj el nőgyógyászhoz, ő majd felvilágosít, amikor felírja.
2015. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2015. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm a linket!

Ma reggel megjött, nagyon remélem, hogy ez azt is jelenti, hogy nincs baba. Nem sokára felhívom a nődokim, hogy mi legyen, vegyek-e még be a biztonság kedvéért gyógyszert.

Köszönöm mindenkinek a választ, bátorítást!


Szép napot mindenkinek!

2015. jún. 29. 08:08
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

de meg kéne érteni, hogy a megszakítás nem védekezés..persze ha október körül már gondolkoztok a gyereken, akkor nem tragédia ha 3 hónappal hamarabb sikerül..a cigiről meg sürgősen szokjál le, mert tényleg eljut a köldökzsinóron a magzathoz a káros anyag.

de ezt tényleg fogd fel, hogyha nem akartok még gyereket akkor tessék védekezni ez a számolásos dolog nem a legbiztonságosabb.annak ajánlanám a naptármódszert aki teherbe akar esni, hogy tudja, hogy mikor van a legnagyobb esélye rá..de semmiképpen se védekezésnek, bármikor kilökődhet egy petesejt.

2015. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
most olvasom, akkor jó.:)
2015. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2015. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17-es, még mindig baba nélkül vagyok. :) az otkóberi gyerekvállalás kitolódott januárra, most ezerrel dohányzásról leszokás van. Marha nehéz, de van még három-négy hónapom, addig leteszem a cigit. Köszi a kérdést!


Szép estét!

2015. szept. 12. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!