Létezik, hogy valakinek annyira elkaparják a méhét, hogy utána nem tud teherbeesni vagy mindenképp vetélés lesz?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, most volt a harmadik abortusza és most az utolsó beavatkozásnál benne maradt valami ezért duplán kaparták. Kérdeztem tőle hogy védekezik e most. Azt mondta nem mert neki nem lehet már gyere, mert annyira elvékonyodott améhe, hogy nem jöhet létre terhesség vagy ha mégis akkor elmegy a magzat. Eddig sem védekezett, mert gyógyszert nem szedhet, spirál majdnem átszúrta a méhét, a gumira meg allergiás. Nem nagyon akarom elhinni hogy így már nem lehet gyereke. Szerintetek?
2015. jún. 29. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
hát a pharmatex az szinte semmit nem ér sajnos. és igen az abortusznak lehet a következménye a méhfal elvékonyulása és összenövése, ezt hívják Asherman szindrómának.
2015. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
A semminél sokkal többet ér a megszakítás, de még a pharmatex is... Nem is értem az ilyen embereket.
2015. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
egyébként akar valaha gyereket a barátnőd? mert ha nem (nagyon úgy tűnik) akkor inkább végleges megoldást kellene választania.
2015. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2015. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Basszus, most mar ertem, hogy szules utan miert vizsgalt annyira alaposan az orvos. A mehlepenyt kuretkanallal szedtek ki, ezek szeint fennall az Asherman szindroma megjelenese nalam.
2015. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Van egy 2 éves lánya, de őt is csak azért hagyta meg mert késő volt elvetetni. Énsem értem, dehát én hiába beszélek neki, 25 éves felnőtt nő. Nincs állandó partnere, szóval a párját sem lehet elköttetni.
2015. jún. 30. 13:45
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak gratulálni tudok neki!

Itt már nem csak a további abortuszokról van szó, hanem arról mikor fog összeszedni valami nemi betegséget, ne adj Isten HIV-fertőzést.

Annyi féle gumi van már manapság van amelyik latexmentes hypoalergén stb. nem hiszem el hogy mindegyikre allergiás! Csak köröl kellene nézni a neten.

2015. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!