Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az abortusz ha nincs...

Mennyi az abortusz ha nincs keresetem?

Figyelt kérdés

18 éves elmúltam most agusztus 31-ig vagyok tanköteles de már nem járok iskolába anyám se számit már nagy családosnak.

szóval nincs se keresetem se semmim,

terhes vagyok 10 hetes leszek hétfön.

mire számithatok? menyibe fog nekem ez fájni meg mondom az öszintét nincs 30 ezrem rá...


2015. júl. 10. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a fele, ha a védőnő állít ki valami papírt, hogy jogosult vagy "kedvezményre"

Amúgy ha 10 hetes vagy akkor ideje lenne intézkedni, mert 12 hetes korig lehet elvetetni, és a 1-2 hét az "átfutási" idő, míg minden papírt elintézel, családsegítőbe kétszer menni kell stb

2015. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nincs harminc ezred, akkor a gyereket eltartani miből tudnád? úgyhogy valakitől kérj kölcsön ha el akarod vetetni. mondjuk az apától... ja és ha nem tudod mennyibe kerül az abortusz akkor gondolom nem intéztél még semmit, rezeg a léc hogy kicsúszol az időből.
2015. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valoszinuleg ha lenne neki nem ide irogálnák ....
2015. júl. 10. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
drágább mint a védekezés....
2015. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnevelni kicsit költségesebb lenne... Marha gyorsan húzz bele, ki fogsz csúszni az időből.
2015. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A családvédelmiben el kell mondani a problémád, és ők elmondják, hogy mik a lehetőségek, hiszen azért (is) vannak ugyebár. Ha elmúltál 18, és biztosan nem szeretnéd megtartani a babát, akkor viszont igen csak igyekezni kellene, ugyanis az egész procedúrára kettő heted maradt.

Ha van papírod arról, hogy terhes vagy (dokitól természetesen), akkor utána el kell menni a családvédelmi szolgálathoz. Ott elbeszélgetnek veled, meg adnak csekket is, amit be kell fizetni. Aztán kapsz 3 nap gondolkodási időt, utána vissza kell menni és még egyszer megerősíteni a szándékod. Utána időpontkérés a kórházba. Ez az egész eltart pár napig-hétig, szóval húzz bele..

2015. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húzz bele mert kifutsz az időből!
2015. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!