Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire fájdalmas a terhesség...

Mennyire fájdalmas a terhesség megszakítása?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy a társadalom nagy része elítéli, de jó okom van rá és nem azért lettem terhes mert felelőtlen voltam! A szükséges lépéseken már túl vagyok, pénteken lesz a műtét, de nagyon félek! Mennyire fáj? És hogy csinálják? A segítő válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 12. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Szervezetedtol függ nekem fajt tesómnak nem.

Gondolom neked is vakummosan csinálják foleg ha első gyerek..

Menete:bemész a megadott időpontra mgvizsgalnak ott egy kicsit megcsipik a méhszájt ez volt"nekem fájdalmas" jelenik tágító zselé szerűvel..Ennyi.

Mész szobára ott vagy. 3..4.órát vársz a tágulasra. Abortussz előtt kapsz egy inekciot... Betolnak. Elaltatnak es mar szóban. Ébredsz Ennyi.


Nekem fajt ugyan is szülési fájdalmaim voltak.

Tesómnak csak olyan volt mint a menstruáció fájdalom de o elotte szült.en. Viszont nem lehet ezert fajt nekem Ennyire.

2015. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelenik"jelenik csak elírtam"
2015. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bekenik
2015. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen vákumosan fogják csinálni és még nem sajnos első gyerek :( nagyon félek
2015. júl. 12. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Uhh nen ilyesztgetnii akarlak hatha te jobbann bírod.de kísérőd legyen mondjuk" anyukád" én áá folyosón el is ájultam szobára nem birtam menni.anyam vitt fell.majd irj ha tul leszel rajta...remélem minden ok lesz es bírni fogod
2015. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, mennyit változott azóta, nekem 13 évvel ezelőtt volt.

A tágítás kicsit fáj, de semmi extra. A műtét altatásban volt, amikor felébredtem, szintén nem voltak nagy fájdalmaim. Kísérő nélkül voltam, nem is hiányzott.

10 évvel később szültem, az sokkal brutálisabb volt...

2015. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Nekem egyaltalan nem fajtfajt,pedig en is rettegtem. A tagito felhelyezese annyi,mint egy nogyogyaszati rakszures,a tagulastagulas egy enyhe mensis gorcs.A tobbit vegig alszod,utana is alig erzed.Ne felj,minden rendben lesz.Nagyon sajnalom,hogy ilyen helyzetben vagy.Fajni nem fog,lelkileg szerintem rosszabb es tovabb tart!Egyutt erzek!:(
2015. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Ja es ne olvasgass.En mindent ossze vissza olvastam,halalra remultem,es fizikailag semmi volt az egesz.Lelkileg nagyon megviselt.Nyugidtsn kerdezz,priviben is akar!
2015. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg is mi nem tetszett a valaszomban a kedves valaszolonak,aki lepontozott?Az hogy leirtam,hogy en hogyan eltem meg?Gondolom az lett volna jo,ha azt irom,mennyire szenvedtem...De nem...fizikailag legalabb is.
2015. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve volt.előző nap tették fel a tágítót egész éjjel megfigyeltek majd másnap reggel a műtőben megkaptam az altatót.ébresztettek még a műtőben hogy minden ok.aztán később a kórteremben erős mensi szerű görcsöm volt,erősebb vérzéssel,de nem volt vészes.addig maradtam amíg akartam.nagyon kedvesek voltak velem.ne izgulj minden rendben lesz.
2015. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!