Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a 16 éves lányom abortuszra...

Ha a 16 éves lányom abortuszra megy, miért várja el mindenki hogy támogassam és álljak mellette?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek tudják, hogy nem erre neveltük a gyereket, és mennyire távol áll mind a férjemtől, mind tőlem az abortusz lehetősége. Most mégis minket hordanak le mindenféle szemétnek.


A történet röviden annyi, hogy az évvesztes lányom, idén került fel kilencedikbe, ahol teljesen megváltozott az addigi szófogadó udvarias viselkedése. Rossz társaságba keveredett, visszabeszélt, volt hogy engem fel is pofozott, hazudott rendszeresen. Múlt héten pedig hazaállított, hogy azonnal kapjam össze magam, mert ő terhes és vigyem nőgyógyászhoz és abortuszra, így ebben a stílusban. És mikor mondtam, hogy ha ennyire nagylány, akkor menjen egyedül az orvoshoz, a fejemhez vágta hogy bárcsak meghalnék, és undorodik tőlem,valamint úgy földhöz vágta a telefonom, hogy javíthatatlan, és megint nekem jött volna, ha nincs ott a testvére, aki közénk állt.


2015. júl. 12. 17:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%

Én iskolát váltanék a helyetekben és a helyzet javulásáig rövidpóráz. Hozod-viszed, nem megy nélkületek sehová.

Tudom, h most nagyon mérges vagy, de azért még a gyereked és szereted.

2015. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
75%
huhh...nagyon sajnálom. nem tudom ebben a helyzetben mi lenne a jó döntés. Szeretnétek ti felnevelni a gyereket?Mert ő nem hinném hogy képes lenne rá és valahol a kukában végezné szegény baba. Szerintem is támogatnod kellene, nem látom be hogy a babának jó helye lenne nála vagy épp nálatok (?)úgysem fog vele otthon ülni
2015. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18%
iskolaváltás jó ötlet. Tényleg megérdemelné hogy ki kelljen hordania, ha Ti tudjátok utána nevelni a babát, mert ő nem fogja az biztos. Csak sajnos lehet hogy terhesség alatt alkohollal/droggal ártana a babának...
2015. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván azért, mert akármilyen is, a gyereked és egy szülő a gyereke mellett all akkor is, ha mindenki más ellene van.
2015. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%

3-as: "megérdemelné hogy ki kelljen hordania". Azzal büntetnéd a lányod, hogy tönkreteszel több életet? A babáét (mert nem akarják, esetleg ártani próbál neki a lány), meg a lányét, szülőkét? Remek ötlet, valóban!


Én kivenném a suliból és keményen fognám. Elég durva, de ez egy kamasz-kori lázadás, aminek van valami mélyebb oka, nem csak a rossz társaság. Arra kéne fényt deríteni!

2015. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
16%

5-ös

igen, ha lenne rá lehetőségem hogy én neveljem fel az unokámat akkor igenis megérdemelné hogy kihordja. természetesen emellett nagyon rövidre fognám a pórázt amennyire csak lehet. Akár ki is venném a suliból, tehát amit csak lehet megtennék az unokámért és igy egyben a lányomért.

2015. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
18%
Egy gyerek a szüleinek a tükörképe, mondhatnám saját nevelés. Én inkább magamba mélyednék, és elgondolkodnék rajta, hogyan tudnám megváltoztatni a kapcsolatom a saját lányommal, hogy érezze, szeretem, mellette vagyok, bízhat bennem, és számíthat rám. Úgy látom, ha igaz a sztori, ebben a családban ez hiányzik.
2015. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
Volt vha kamasz gyereked, Hetes? Nem úgy tűnik... A leválás szakasza eléggé ki tud készíteni mindenkit.
2015. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy örökbe fogadtuk őt,és a testvérét de még kisbaba korában, lehet hogy ez zavarja? Sosem titkoltuk előlük a dolgot.Mikor örökbe fogadtuk őket, a családunk le akart beszélni minket a roma gyerekekről, de harcoltunk értük, és végül mindenki megszerette őket. De a másik gyerekünk pont az ellentéte, kedves, szerény, jó tanuló, az iskola harmadik legjobbja, pedig ő négy éves volt az örökbe fogadáskor. Mindkét gyerekünknek egyformán szeretjük, és felajánlottuk neki, hogy segítünk a pici nevelésében, az egész család mellette állna, de ere is csak ordított velünk, hogy hogy képzeljük hogy ő majd szülni fog, nem kell neki egy ilyen vakarcs. Ezeket a szavakat használta, meg a fejünkhöz vágta hogy minden a mi hibánk, mert hogy ne, engedtük hogy folyton eljárkáljon. Az iskolaváltáson mi is gondolkodtunk, de sajnos olyan csapnivalóak az eredményei, hogy nem vennék át egy normális iskolába. Év végén egy tárgyból bukott is. Pedig nem buta ő, sőt, kifejezetten okos lány. Kétségbe vagyunk esve.
2015. júl. 12. 17:29
 10/41 anonim ***** válasza:
46%

Ja, ez a fontos infó, hogy ő egy örökbe fogadott roma gyerek, igencsak lemaradt...

Hát így érthető. Kijött a roma vér.

2015. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!