Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után így teherbe...

Abortusz után így teherbe eshetek? Többi lennt.

Figyelt kérdés
2 hete volt abortuszom, tegnap nagyon megkivantuk egymast a baratommal, és kielégitettem kézzel. aztán a kezem is olyan lett kicsit, de nem vettem észre, majd aztan ereztem h vérzek ( megint) NEM feküdtünk le és ő sem nyúlt hozzám mielőtt jönnenek a hulye kommentek!!! tehát hirtelen hozza nyultam h megnézzem mennyire vagyok véres. es kicsit olyan lett. egyből töröltem lefele. ennyitol lehetek terhes? azert kerdezem, mert hallottam hogy ilyenkor konnyebben teherbe lehet esni. fogam.g.- t az elso menst. fogok szedni.

2015. júl. 23. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem.

Kézről nem olyan könnyű a teherbeesés, másrészt ha jól értem csak kívül nyultal oda. Nem a huvelybe.

De azért nem ártana több figyelem.

2015. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, kivülről. sötét volt es nem lattam a kezemen... 5-6 hétig nem fogunk szexelni, es nyulkalni sem nyulkalhat.
2015. júl. 23. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, az AB után 2 héttel, és főleg a leírt módon kb 0,001% esélyed van a teherbe esésre...
2015. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!