Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem zavar a sok...

Titeket nem zavar a sok abortuszos kérdés itt a terhesség témakörében?

Figyelt kérdés
Bizots sokan letámadnak, de annyira rossz itt a terhesség témakörében olvasni ezt a sok abortuszos kérdést. Persze tisztelet a kivételnek, aki valamilyen komoly ok miatt kénytelen rá. Nem kellene a terhesség megszakításnak egy külön témának lennie itt a gyakori kérdéseken? Bár nem vagyok terhes, de 2 gyermeket szültem már és a szívem szakad meg amikor már csak a kérdésben látom a szót, hogy abortusz. Tudom, nem muszáj itt olvasgatnom de szerintem a terhesség és az abortusz témája nem jön össze. Nektek nem rossz olvasni?
2013. jan. 10. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ebbe a temakorbe tartozik....
2013. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
kicsit engem is zavar, terhesség befejezése szebb kifejeződés lenne, pld. beteg baba esetén; az is számít,hogy miben kér az illető tanácsot; ide is tartozik, de nyugodtan lehetne külön téma......
2013. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ide tartozik, viszont simán mehetne egy külön témakörbe. Nekem is rossz olvasni kismamaként, hogy van, aki sajnos erre a döntésre kényszerül. Viszont ez megint olyan, hogy nem zárhatom el magam az összes rossz dologtól...
2013. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 kategória van, ahol feltehetnek kérdést ezzel kapcsolatban, az egyik ez, ahol nagyrészt normális emberek tapasztalattal válaszolnak, a másik a szerelem/szex ahol unatkozó tizenévesek okoskodnak. Sajnos ez van.
2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

De sajnos elég zavaró,ezelőtt hozzá is szóltam az ilyen kérdésekhez,de ma már ott tartok,hogy elsiklok az ilyen kérdések felett,mert csak idegileg felhúzom magam,hogy sok kis tizen éves úgy megy abortuszra,hogy végig sem gondolja,hogy mit tesz,és amikor lehurrogják a válaszolók,még ráadásul nagy pofát is nyitnak.Na mindegy.

Engem még az zavar néha,amikor a szerelem/szex témakörben sok férfitól azt az írást látom,hogy egy terhes nő milyen kiábrándító látvány és hogy terhesség alatt mennyit zabálnak és szülés után nem lenne gusztusok szexelni egy ,,bálnával,,!!Egy nő a terhessége alatt mitől undorító??Hát komolyan mondom az ilyen férfi nem ember hanem állat!!!

2013. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
engem is nagyon zavar dehát ez van...főleg az zavaró hogy mindennap van van hogy több is persze lehet hogy ugyanaz teszi fel, de nem hinném és aggasztó ha tényleg ennyi van mert azt nem hiszem el hogy MIND véletlen és megfelelő felelős védekezés mellett jött össze mert ennyi HIBA nincsen...
2013. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

engem nem zavar, legfeljebb nem kell elolvasni és ennyi...mindennek nem lehet új témakört csinálni....

a vetélésnek vagy annak is lehetne témakört csinálni ennyi erővel akinek meg kellett szülnie a babáját!!!!!

2013. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
azért az nem ugyanaz szerintem mert ott önhibáján kívül történik ilyen.
2013. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz erkölcsileg elítélendő a legtöbb ember szemébe, hacsak nem beteg babáról vagy erőszakból fogantról van szó. De ettől még nem törvénytelen és mindenkinek joga van feltenni a kérdését.
2013. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az jobban zavar, amikor az abortuszos nőnek örökbeadást javasolnak. Ellene vagyok az abortusznak, de lássuk be, kihordani egy kisbabát, aztán odaadni valakinek szintén eléggé nehéz lehet. A 9 hónap alatt óhatatlanul egymás részei lesztek lelkileg is, utána még nehezebb megválni tőle. És a környezetében élőknek mind mond? Azok utána szerintetek nem fognak ítélkezni? Aki ilyeneket tanácsol, végig gondolta már akár egyszer is ezt az egész folyamatot? Rossz olvasni az abortuszokról, persze. Ez egy rettenetesen rossz dolog. De nem ítélkezhetünk senki felett...
2013. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!