Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen okkal tudnának rábeszél...

Milyen okkal tudnának rábeszélni, hogy megszüld a nem kívánt terhességed?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk védekezik a pár, mégis terhes lesz nő. Azért ilyenkor valószínűleg mindenki sokkot kapna. Hiszen azért védekezik mert nem akar gyereket. Ti ilyen esetben miért szülnétek meg a magzatot vagy miért nem? Bűntudat? Mindegy, ha jön, hogy hány gyerekem van? Ne mondják, hogy ún. kényelmes vagyok? Vagy jó így, nem akarok több gyereket?
2015. aug. 1. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Én sem akartam ezt a gyereket mégis megszülöm.
2015. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok most terhes,védekezés attol fugg hogy hogyan ?megszakítasos?az nem védekezés minis így"tettük "de persze azert valasztottotuk ezt mert akartuk is a gyereket de kozben(en féltem is ).

Es hat igy hozzta a sors nagyon orulok neki.


Szerintem rábeszélni senkit sem lehet foleg nem ugy ha a születendő gyerek életében resz sen vesz max csak hetvegen.

De ha valaki egyutt el valakivel es szeretik megértik egymást akkor sztem a gyerek.sem akadály egy stabil kapcsolatban.

Ahoz hogy gyereket akarjuk Érettnek kell lenni hozza.

Nyilvan aki megilyed egy világ dol benne ossze,az meg nincs felkészülve.


Ne vedd ra hogy x tartsa meg a gyereket ,vagy epp vetese el,

max ha közöd van a dologhoz akkor elmondod hogy szeretned a gyereket es orulnel ha megtartanatok.

2015. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Vedekezunk, mert meg nem szeretnenk gyereket, varnank par evet ra. Viszont ha becsuszna, akkor valoszinu megtartanank mivel 2 even belul ugyis belekezdtunk volna, a kapcsolat stabil, az anyagiak rendben vannak. 2 evvel ezelott meg biztos, hogy nem tartottuk volna meg mert egyszeruen meg nem voltunk olyan eletszakaszunkban. Rabeszelni pedig kulso szemely nem tudna semmire sem. Ha nem akarom/akarjuk, akkor kesz, ez van. Nalam nem mukodik a lelki terror, gyilkos vagy, lelkifurka keltes, stb.


Ami a gyerekek szamat illeti.. 2 gyereket szeretnenk, nem tobbet.

2015. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmivel nem tudnànak ràbeszélni !!!! Nàlunk a férjemmel 2 gyerek a max . !!!! Teszünk érte ,hogy ne legyek terhes ... kényszerből ,mondvàn jöjjön ha màr úton van ,sosem vàllalnànk !
2015. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tudnának rábeszélni, ha nem akarnám, teljesen kizárt, arra okom lenne. Nyilván, ha úgy érezném, kicsit akarom, akkor lenne esély rá, de akkor meg nem kellene rábeszélni, magam is elgondolkodnék rajta, és valószínűleg meg is tartanám.
2015. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2015. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmivel. Kb. az orvostól kijövet egyből mennék az abortuszt intézni. Nem véletlenül "nem kívánt" terhesség.
2015. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!