Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességed hányadik hetétől...

A terhességed hányadik hetétől nem dolgoztál? Ìgy is tervezted?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
37. héten kezdtem meg a szülési szabadságomat, a 39. héten született a lányom. :) Így terveztem.
2015. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A 30. héttől nem dolgoztam, így is terveztem.
2015. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Kicsivel a 37 het elott hagyom majd abba. Most vagyok 33 hetes, jol birom.
2015. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
A 7. héttől nem dolgoztam. Úgy terveztem, hogy a 4. héttől nem dolgozok, csak nem sikerült a folymatban lévő munkáimat hamarabb átadni.
2015. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
38. hétig dolgoztam -felszolgalokent - így is terveztem. A gyerekem pont 40 hétre született
2015. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Úgy tervezted, hogy a 4. héttől? ??? A menni kimrdskor vgy 4 hetes terhes.... Ez ám korbeforgos munkaundor és a nagyon súlyos terhesség. ....
2015. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
14. héttől. Gond volt, feküdnöm kellett, kórházban, majd megint otthon. Szerencsére nem lett gond. Egészséges lett. De nem így terveztük, természetesen. Kb. félidőig akartam dolgozni. Idő kell a ráhangolódásra is. Most a másodikat várom, félidőtől nem fogok dolgozni. Ennyi odafigyelés kell szerintem, ez egy nagyon fontos időszak.
2015. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
38. hétig dolgoztam, még egy hetet mentem volna, de a környezetem már oda meg vissza volt, így eljöttem tgyásra. Igazából nem kellett semmi ráhangolódás, olvasgattam, tv-ztem, fiunknak már minden készen volt, azzal nem volt teendő.
2015. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
37. héttől. Ha tudtam volna, hogy van még hátra 5 hét, tovább dolgoztam volna.
2015. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

18. hétig dolgoztam, de nem így terveztem.

Kb 12hetes voltam, mikor átszervezés volt a munkahelyemen, és 8emberből 4 elment. Mivel én maradtam, 2ember munkáját megkaptam a sajátom mellé. Reggel 7kor már bentvoltam este 6-ig, hordtam haza a munkát, mert már előtte is nagyon sok volt. 16hetesen láttama fiamat az UH-n, és eldöntöttem, hogy én nem fogok egy idegbeteg gyereket szülni egy munkahely miatt. Szóltam a főnökömnek, hogy csináljanak vmit, mert nem bírom már fizikailag a szellemi munkát. Lexarták. Így eljöttem táppénzre, pedig úgy tervezetem, hogy 30-35hét között jövök majd csak el.

Nagyon fura volt az első napokban otthon, az iszonyú pörgésből a teljes leállás. De aztán szépen kezdtem ráhangolódni a gyerektémára, elkezdtem kismamtornára járni, megterveztem férjemmel a kiságyat, kerestünk asztalost, megcsináltattuk, szépen beszereztünk mindent. Felkészültem lelkileg is a szülésre. Bár nem így terveztem, mégis azt mondom, hogy egy csodásan nyugodt időszaka volt az életemnek az a 22hét, mert pont 40hétre szültem. Végül nem bánom, hogy így alakult.

2015. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!