Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Normális a harag és neheztelés...

Normális a harag és neheztelés a partner irányában, amennyiben racionális érvek alapján nem vállalja a gyermeket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 14:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétabban?
2015. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs pénz,normális nyugodt körülmények,külön lakás,szoba,akkor nem normális a neheztelès.Az elutasító félnek nyilván több esze van.
2015. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
a racionális okok konkrétabban?...anyagiak...
2015. aug. 2. 14:12
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Igen. A racionalitás az ész terméke, a baba a szívé.
2015. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
több esze?értem..köszönöm az őszinteséged kedves válaszoló...
2015. aug. 2. 14:14
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Sajnàlom,ha fáj az igazság.Elhiszem,hogy szeretnèl anya lenni,te ilyenkor az érzelmeidre hallgatnál,de nincs jogod a baba életét tönkretenni azzal,hogy nem tudsz neki megadni mindent.Először teremtsetek egzisztenciát,megfelelő körülmènyeket.Te is dolgozz annyit,hogy a GYED is járjon,ne a 22 ezres GYES.Párod nyilván ezeket veszi számításba,magyarul az eszére hallgat.Mert manapság átlagfizetésből is nagyon nehéz megélni nélkülözés nélkül.Fogadd el,vagy tegyél ellene,ha itt nem,akkor külföldön.
2015. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igazad van ,de ez nem ilyen egyszerű...már anya vagyok és nem huszonéves...a kérdésem igazság szerint arra irányult,hogy normálisak-e az ilyen érzelmek.mindenesetre köszönöm válaszaitokat.
2015. aug. 2. 14:57
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, attól függ. Rövid ideig normális, a veszteség feldolgozásának természetes része. Hosszabb távon viszont szerintem nem az, mindenkinek alapvető joga a saját önreprodukciós szabadsága.
2015. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
A kettesnek nincs igaza. Igen is, hogy jogos a haragod, hiszen egy gyermek életének elvételét soha és semmilyen körülmények között nem lehet racionális okokkal megmagyarázni. Itt a feladat, tessék az anyagiakat megoldani minél hamarabb! Ha gondolod, szívesen segítek én is. Anyukaként tudom, miben, hol lehet spórolni, hol lehet olcsón jó minőségű termékekhez jutni. Abban is tudok tanácsot adni, ki tud még neked segíteni. Például a védőnő. Az anyagiakon tudtok változtatni, de a gyerek életét már nem tudjátok soha vissza adni. Hidd el, egy kis szervezés és minden menni fog!Ráadásul, ha te így állsz az abortuszhoz, a kapcsolatotoknak nem adok túl sok esélyt a gyerek elvétele után.
2015. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális, az érzelmeket nem igazán lehet befolyásolni. Viszont teljes önsajnálatba és hosszantartó haragba süllyedni, az már nem normális.
2015. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!