Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt már abortusza, és...

Akinek volt már abortusza, és anya lett utána, nem volt mégjobban lelkiismeretfurdalása?

Figyelt kérdés
Mit éreztél amikor anya lettél? Nem gondoltál többet a halott babádra? Nem jutott eszedbe, vajon ő milyen lenne?

2015. aug. 8. 21:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha már elkezdted a sértegetést. Orvosira jártak és nem sikerült rendesen védekezni, ez már önmagában érdekes. Ja lehet jönni a hibaszázalékkal, az mindig jó alibi. Amúgy pont annyi gyerekem van a férjemmel amennyit akartunk és pont ennyiszer nem védekeztünk. Volt amelyik "Rossz élethelyzetben" jött, mégis itt van úgyhogy csitt.
2015. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%

Most mit csittegsz, mint egy ovodas? Mi koze van az egeszhez annak hogy hogyan vedekeztek? Arra reagaltam, hogy nonszensznek tartod, hogy valaki elveteti a gyereket ugy hogy kesobb vallal ujat ugyanazzal az emberrel.


Ha ot megtartjak, akkor most en nem lennek itt.. En meg orulok az eletemnek koszi. :)

2015. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

"spontan veteleskor felt a kis lelkem? "


szeintem nem véletlen, hogy nem akar megszületni, többmindenől an itt szó szerintem mint csupán a meddőség.

2015. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%
Mi az hogy csupan meddoseg? Azert mert valakinek van egy vetelese meg nem lesz meddo.. Ertem mire gondoltal, de semmi koze a meddoseghez.
2015. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
3-as vagyok, nem jutott az eszembe. Minden embrióból csak egy van. Ő meg már bizony iskolás lenne. :( Ha nem halt volna éhen persze velem együtt.
2015. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
12. Bizonyára fantasztikus ember lehetsz igazi értékekkel, makulátlan családból. Így kell ezt :)
2015. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Nincs olyan, hogy makulátlan család, de ettől még kaphattam jó nevelést, jó értékeket a szüleimtől. És igen, jó ember vagyok, köszi. :)


Persze én is mondhatnám, hogy mennyire felelős szülő vagy, hiszen írtad, hogy akkor lett gyereketek, amikor nem védekeztetek. Az egyik rossz élethelyzetben jött állításod szerint. Felelős döntés volt abban az időben nem védekezni, mikor nem volt ideális a gyerekvállalás? Vagy magadtól akartál gyereket a szarba? :)


Sepregess csak a saját házad tájékán, Mrs. "Makulátlan". :)


#12

2015. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, örülnél annak a szarnak. Vagy besárgulnál az irigységtől inkább, micsoda vár épült belőle. Keveseknek adatik meg, van miért örülni, a magadfajtát meg csak sajnálom. Maradjunk ennyiben.
2015. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Nincs okom az irigységre, az átlagtól sokkal jobban élünk.

Dicséretes, hogy ki tudtatok törni abból az állapotból, de nem tartom felelősnek, hogy tervezetten egy rossz helyzetbe szüljön az ember. Legalábbis te nevezted rossz élethelyzetnek. Ha meg nem tervezett volt.. Érted.


Mindenesetre nem kell sajnálnod a "magamfajtákat". Nem szorulunk rá. :)

2015. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

"Azert mert valakinek van egy vetelese meg nem lesz meddo."


akkor átmenetileg nem funkcionál.

2015. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!