Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » joggal erezhetem magam rossz...

joggal erezhetem magam rossz embernek abortusz utan?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
30%
Igen
2015. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
63%

Tehát úgy érzed rosszul döntöttél?


Én ha hozok egy felelős döntést, amit jól meggondoltam, legyen akár az abortusz, akkor miért tartanám magam rossz embernek?! Egy adott helyzetben hoztam egy általam jónak vélt, de legalábbis a legkisebb rossznak tartott döntést.


Ha már így esett, ne marcangold magad. Jobb lesz tőle bárkinek? Nem. Akkor?

2015. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
18%
Ez sok mindentől függ. Van az élethelyzet, amikor nem ítélem el a döntést pl:: apa meggondolta magát, hogy mégsem akar gyereket és lelép. Azt viszont elítélem, mikor elmegy valaki abortuszra és két hónap múlva megint megy, mert megint nem bírt védekezni.
2015. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy rossz ember!Ez még mindig a jobb megoldás,mint olyan körülmények közé világra hozni esetleg,ami nyomorult.Ne emészd magad,próbàlj meg túllépni rajta.Tapasztalatból mondom.
2015. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
9%

Az két dolog, hogy rossz dolgot tettél-e és hogy próbálj-e rajta túllépni.

Mindkettőre igen a válasz.

De ezt úgyis tudod a szíved mélyén.

Keress lelki segítséget.

2015. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 Julie S ***** válasza:
71%

Ez attol fugg, hogy neked mi a "rossz ember" definicioja. En nem partolom az abortuszt, de nem szoktam senkit sem rossz embernek cimkezni, mert annyifele oka van az emberek viselkedesenek, hogy keptelenseg oket egy ilyen atfogo (tulajdonkepp semmitmondo) kategoriaba beszuszakolni.

Es ne emeszd tul hosszan magad azon, ami mar visszafordithatatlan. Inkabb a jovon dolgozz, hogy olyan donteseket tudj hozni, amikkel elegedett leszel.

2015. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Most még fáj, akoor is, ha a saját döntésed volt, de idővel jobb lesz, és belátod, hogy a legjobb döntés volt. Teljesen más úgy válllani gyereket, hogy nincs iskolád, munkahelyed, párod, úgy várod a gyest mint a megváltást, vagy van iskolád, munkahelyed, normális gyyedet kapsz, apuka veled, vagy ha nem, akkor is el tudod tartani egyedül.
2015. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2015. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
21%

Joggal érezheti magát a gyilkos rossz embernek gyilkosság után?

Igen.

2015. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem vagy rossz ember. Te rendelkezel a saját tested felett, és jó okod volt rá, hogy megtedd.

És egyébként sem érdemes olyanon rágódnod, amit már nem tudsz visszacsinálni.


Én mindenesetre kívánom, hogy mihamarabb múljon el a bűntudatod, és érezd jól magad. :)


*Thomasina*

2015. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!