Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » joggal erezhetem magam rossz...

joggal erezhetem magam rossz embernek abortusz utan?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
10%
szerintem igen is kevesebb, mert nem vállalta a felelősséget, a nehezebb utat, hogy esélyt adjon a babájának, saját kényelme miatt, elvette tőle az életet. Az én szememben az abortuszos nő nem ér semmit, ha a barátnőmről kiderülne hogy ilyet tett, abban a pillanatban mehetne amerre lát.
2015. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
53%
Én meg az ilyen faszit mint te inkàbb kilőném a Holdra...Ott vigye tovàbb a génjeit.
2015. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
16%
Én rossz gonosz gyilkos embernek tartom az összes abortuszost utolag van bőr a pofáfon kérdeznimikor megtetted már joggal érzed e magad rossz embernek ???
2015. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
45%
Ha gyilkossàgnak szàmítana,nem adna rá lehetőséget a magyar jogszabàly.De ad,és azok,akik gyilkosnak neveznek ezért egy nőt,bàrmit tehet,a valagàt a földhöz verheti,akkor is van joga az abortuszhoz egy nőnek.
2015. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
20%
utolsó, egy nőnek joga van ahhoz is hogy kidobja a saját gyerekét, érdekes módon akkor meg mindenki azzal jön milyen szar anya. pedig ahhoz is joga van nem? Mintahogy a megcsaláshoz is mindenkinek joga van, de ha valaki itt azt írja megcsalta a párját, egyből szar ember. Miért is van ez? Hisz a joga megvan hozzá..
2015. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
41%
De az abortusz nem bűncselekmény,mint ahogy a megcsalàs sem az.
2015. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
az se ha a gyerekét kidobja...és nem, nem bűncselekmény, törvény szerint, morálisan már teljesen más képet mutat. De ez meddő vita. Neked jogod van elvetetni a gyereked, nekem meg jogom van elítélni az ilyen embereket, hisz a törvény nem tiltja, igaz?
2015. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
45%
De téged jobban zavar egy abortusz,mint engem az,mennyire ítélsz el.Történetesen pont lesz@rom,hogy más mit ítél el meg mit nem.És pont.
2015. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

17 éves voltam, elöttem a nyelvvizsgák, az érettségi, a baratom bar mellettem allt, 2 honapja voltunk egyutt, erre nem alapozhattam, a szuleim megadtak nekem a dontes lehetoseget..

Mérlegeltem. a sajat felelotlensegem miatt ne adjam meg az eselyt a gyermeknek az elet lehetoseget? el tudok majd szamolni a lelkiismeretemmel ha megteszem? megeri a kockazatot, hogy talan soha tobbet ne eshessek teherbe?

Talán fel tudtam volna nevelni, talán nem.. Talán nem kellett volna nelkuloznie semmiben, talan igen..ugy dontottem nem alapozhatok egy ember eletet "talanok"ra .. Ugy dontottem, felepitek magam ala egy biztos talajt, amire ketsegek nelkul tudom vilagra hozni a gyermekemet.


hozzateszem, tokeletesen hidegen hagynak az engem biralo szavak, mindossze kivancsi voltam, mennyire megoszto ez a tema :)

2015. aug. 21. 01:16
 40/63 anonim ***** válasza:
0%
Engem meg különösen nemhat meg az abortuszosok kifogásai utolag hiába kérdezed rossz ember vagy e ? Igen mert meggyilkoltattál egy ártatlan kiscsecsemöt !
2015. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!