Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » joggal erezhetem magam rossz...

joggal erezhetem magam rossz embernek abortusz utan?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
61%
ha válság helyzet van, és tudom hogy nem vállalhatok be egy gyereket akkor duplán védekezek, hogy esélyt se adjak a bajnak.
2015. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
... de ha becsúszik, akkor se ölök magzatot.
2015. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
45%
Akkor àlljatok oda a műtőajtök elé,és védjétek meg a magzatokat, vagy kérjétek szépen azokat a nőket, akik hoztak egy döntést.Egész biztosan meg tudjàtok győzni őket!
2015. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
34%
61%-os, tudjuk hogy te büszke vagy az abortuszodra, hisz minden ilyen kérdésnék fennen hirdeted, de igen, vannak olyan emberek, akiknek van lelkük, és talán meg lehet menteni azt a pici életet. Aki olyan mint te, annál nincs esély, de vannak szép számmal, akikben vannak érzések.
2015. aug. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
34%

" nem volt halálfélelme"


Dehogynem. Keresd meg a Néma sikoly filmet. Látszik a felvételen, hogy a magzat fél, próbál menekülni ösztönösen.

2015. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
53%
A Néma sikolyt már làtta mindenki.Ha eddig nem vàltotta meg a vilàgot, nem pont most fogja.Van lelkem.Képtelen lettem volna bizonytalansàgba szülni.Ha néha néztek tv-t, láthatjàtok milyen nyomor van.Az élet szerintetek ha csakboviban, iskolàban kap enni egy gyerek?Persze élet, csak olyan, amilyet jobb érzésű ember nem kívàn senkinek. Akinek egy csöpp esze is van, ilyennek nem tesz ki egyetlen gyereket sem.
2015. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
23%
és inkább elvetted tőle a lehetőséget, hogy boldog, szerető családban nevelkedjen. Sok abortuszos szereti hangoztatni, hogy a gyerek érdeke az abortusz, de nem, csak a nő saját kényelmét szolgálja, mert ő nehogy már szenvedjen a terhességgel, ha utána örökbe adja, inkább ne adjunk esélyt annak a picinek, aki nem akart megfoganni, nem ő kérte az életet, ahogy a halált sem. A másik kedvencem, meg hogy azért megy abortuszra, mert utána nem lenne szíve odaadni egy szerető családnak, ahol boldog élete lehetne, és szeretnék, de persze abortálni zokszó nélkül képes.
2015. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
50%
57-es nem fogok csak azért megtartani egy gyereket, mert a meddő pàrok szeretnék.Az abortusz az én lelkemen szàrad, nekem kell elfogadni.A meddő nőknek pedig azt kell elfogadni, hogy neki nem lehet.Mindenkinek meg kell békélni a sajàt sorsàval, kinek ez miatt, kinek az miatt.
2015. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim válasza:
61%

Mindig az anya oldalán állok!

pl ha valaki alig tudja eltartani magát milyen jövőt szánna a kicsinek?

Ez szerintem szomorú lehet de ha valaki bármilyen okból nem akar gyereket akkor ez a helyes!

2015. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
32%

1. Ha nem szeretnék gyermeket, akkor védekezem ezerrel. Érdekes, 10 éven keresztül nem estem teherbe, mert nem kívántam idő előtt, felelőtlenül teherbe esni. Ráadásul ne feledjük, az abortusz az anyára nézve sem veszélytelen, hordozza a későbbi meddőség esélyét.


2. Ha már megfogant az általam nem kívánt gyermek, akkor igenis kihordom, mert ennyivel tartozom annak a szerencsétlen gyermeknek, aki semmiről sem tehet, és utána örökbe adom.


3. Tévedés, hogy csak meddő párok szajkózzák, hogy az abortusz emberölés. Minden jóérzésű embernél ez alap, lehet akármennyi kifogást felhozni az anya (apa, bárki)védelmében.


4. Nyugodtan utána lehet nézni, hogy egy kis embriónak hány hetesen pulzál már a szívcsöve. Az abortusz még duplaennyi idős embrióknál is engedélyezett, akik már tudnak kiáltani (akármilyen hihetetlen), és éreznek, mivel agyuk már olyan fejlettségi szinten van.


5. Akárki akármit mond, az abortusz feldolgozhatatlan lelki teher egy életen át, és egy megölt gyermeket igenis meg kell gyászolni, sőt, még egy elvetélt gyermeket is.

2015. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!