Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » joggal erezhetem magam rossz...

joggal erezhetem magam rossz embernek abortusz utan?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
61%
#19 Es te nem erzed magad szar embernek? Kene.. ;)
2015. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
21%
igen joggal. Én is annak érezném magam.
2015. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim válasza:
77%
Nem. En alapvetoen abortusz ellenes vagyok, nem a gyerek kerte, hogy hozzak letre de en is kerultem olyan helyzetbe, hogy ugy ereztem, nem volt mas megoldas. Lehet, hogy megoldodott volna, de mi akkor ugy ereztuk, ez volt a jo dontes. Igen, vannak korulmenyek, amikor jobb az abortusz, mint rossz korulmenyek kozott felnevelni. De nem fogod elfelejteni es talan nem bocsajtod meg magadnak. Az enyem most lenne 5 eves. Meg mindig sirva gondolok ra, hogy milyen is lenne. De azota van egy masik. Ugyanattol a ferfitol. Mert akkor minden jol jott ki es akartuk, terveztuk es nem csak becsuszott. A te eleted, a te korulmenyeid, a te dontesed. Es ne erdekeljen, masok mit gondolnak. Engem sem erdekel, ha a valaszomat kitoroltetik. Fel a fejjel.
2015. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
19%
utolsó nem nem vagy abortusz ellenes. Akik azok, azok nem vetetnék el a gyereküket, akármi is történjen. De te a könnyebbik megoldást választottad, úgyhogy nem mondhatod magadról hogy abortusz ellenes vagy, hisz mást elítéltél a tette miatt, de mikor te kerültél ugyan abba a helyzetbe te is rohantál abortuszra. A különbség közted, és az abortusz ellenes között az elvek. Nincs jogod ellenesnek vallani magad, ha már ugyan abban a helyzetben megfutamodtál.
2015. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
8%
igen érezhetetd magad annak, viszont probálj tullenni rajta ha már igy alakult
2015. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
22%
Igen érezheted,de tényleg elég körülményfüggő.Például a feleségem azért volt abortuszon,mert lefeküdt egy 20éves sráccal és terhes lett tőle...nem rossz ember..
2015. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim válasza:
51%
Nem. Több, mint hétmilliárd ember van már a Földön, semmi szükség nincs többre. Ennyi is nagyon sok.
2015. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 Suttogva olvasó válasza:
63%
Az a rossz ember aki téged ezért hibáztat.Érezheted rosszul magad, mert hoztál egy döntést, amiben nem lehet jó döntést hozni.Neked ez volt a megfelelő, ne kínozd magad ilyen kérdésekkel.Elég amig a lelkedben lenyugszol.Biztosan nem fog gyorsan menni, de rossz ember ezért nem vagy.
2015. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
12%

" hoztál egy döntést, amiben

nem lehet jó döntést hozni"


mindig lehet jobb es rosszabb dontest hozni... a kerdezo most a rosszabbat valasztotta, hibazott, de remelhetoleg belole...

2015. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
44%
Miért rossz döntést hozott?Ezt làtta megoldàsnak.Nem vagy rossz ember,semmivel sem vagy kevesebb mint az akinek nem volt abortusza,vagy örökbe adta.Na,nekem azokról van csak igazàn véleményem,de nem tartozik ide.
2015. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!