Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » joggal erezhetem magam rossz...

joggal erezhetem magam rossz embernek abortusz utan?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
31%

" Ha eddig nem vàltotta meg

a vilàgot, nem pont most fogja."


És? Ez hogy jön ide? A nema sikolyt azert hoztam peldanak mert valaki itt azt irta ugyse érez a magzat semmit és nincs halalfelelme. A filmen jol lathato, hogy ez nincs igy. Még cime is innen ered ugye.

Nem gyözködés volt amit irtam, hanem tény, amivel megcáfoltam azt a butaságot amit valaki ideirt.

2015. aug. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 Sasori-chan válasza:
37%

Én kb. 1 éve éltem külföldön párommal (4éve voltunk együtt)mikor terhes lettem. Nem akartunk gyereket, védekeztünk, de semmi sem 100%. Nem volt semmink, egy munkatársunkkal laktunk közös szobában hárman, mivel akkoriban ketten még külön szobára se volt pénzünk.Igen, elvetettem. Nem gondolom, hogy szép dolog, de jobb mint nézni egy csecsemőt éhen halni.

Aki azt mondja minden gyerek megérdemli, hogy megszülessen, az nézzen már körül ebben az átkozott világban, ahol csecsemőket dobnak kukába, vernek, erőszakolnak meg saját szülei. Ők biztos azt kívánták volna, hogy ne szülessenek meg, még ne, oda ne...

2015. aug. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:
29%
Nem
2015. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!