Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Komolyan aki abortuszt tervez...

Komolyan aki abortuszt tervez azt miért kell rábeszélni a terhességre?

Figyelt kérdés

Eldöntötte, információt kér, akkor nem azt kellene taglalni h de de tartsd meg nem lesz baja!

Saját szuverén joga eldönteni h akar e gyereket vagy sem, nemde?

Akkor mire fel traktálják mégis h de tartsd meg ?


Minden vélemény nyilvánítás nélkül nem lehetne csak simán leírni h ezt és ezt kell tenned így fog zajlani ...


2015. okt. 9. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

De, le lehetne írni. De ha 1% esélye is van, hogy bizonytalan, akkor ennyit nem ér meg egy emberi élet, hogy megpróbáld?

A döntés az övé. Akkor is, ha százan mondják, hogy ne tegye, meg fogja tenni, ha akarja. Ha meg bizonytalan, talán egy gyerek élete múlik azon a néhány kommenten.

2015. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Mert itt azt írtad hogy azért veteted el mert a gyógyszer miatt beteg. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Egyébként mostmár biztos vagyok benne hogy csak provokálod itt a népet :)

2015. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
igen, saját joga. De nem értem, ha eldöntötte minek érdeklődik. Elmegy, megcsináltatja és megtudja milyen. Ennyi.
2015. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Akkor én is kérdezek.Komolyan,aki eldöntötte,hogy abortusza lesz,miért itt kérdezget?Az érdekel milyen lesz?Mégis honnan a pics@ból tudjuk neked milyen lesz?
2015. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem provokáció

csak engem felháborít h kérdezz valaki és az esetek nagy százalékában nem kapja meg az információt mert tukmálják rá h de de tartsd meg a gyereket akkor is ha ....


szóval miért kell csak azért is válaszolni és nem a kérdésre, hanem bizonygatni az ellenkezőjét ?


folyton a lelki dolgokkal jönnek

h milyen nagy trauma NEKIK

és kiakadnak ha másnak nem az

2015. okt. 9. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Általában valaki halála trauma egy egészséges ember számára. A saját gyerekedé meg pláne az. Arról nem a kommentelők tehetnek, ha valaki lelkileg halott.
2015. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Azt írtad hogy gyógyszer mellett nem ajánlott megtartani. És arra írták hogy erről nincs szó, a gyógyszer nem károsítja. Akkor legalább írtad volna azt hogy nem akarod...
2015. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4es


mert talán nem tudja a menetét és szeretne információt ?

sok esetben az orvosok bunkó módon állnak hozzá és nem mernek kérdezni a védőnő is a terhesség megtartását forszírozza és nem ad érdemi információt

2015. okt. 9. 18:32
 9/12 A kérdező kommentje:

nem halott lelkileg az adott nő

csak hozott egy döntést és nem viseli meg a döntésének a súlya- ennyi nem több


a kérdést amire utalsz azt nem én írtam ki :-)

2015. okt. 9. 18:34
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
ha ide tud kérdést kiírni, akkor talán a googlbe is be tudja ütni a címszavakat ahol választ kap, és nem bántják, ha már ilyen érzékeny a kis lelke. Vicces azért, hogy valaki fél attól hogy neki fájni fog, de a saját gyerekét gond nélkül kivákumoztatja.
2015. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!