Miért állnak sokan ilyen gyökér módon az abortuszhoz (orvosok is), honnan tudják hogy mi áll a hátterében egy ilyen nehéz döntésnek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%

Mert akárhogy szépítjük, mégis mesterséges megszakítása a terhességnek.

Aki oda megy, tudja, hogy ez nem jó dolog.


Én legalábbis nem vártam el, hogy körül ugráljanak, és kedveskedjenek, mert tudtam, hogy "rossz" amit teszek. Szükséges rossz.

2015. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

mert sokan felelőtlenül szexelnek, és fogamzásgátló módszernek tekintik az abortuszt, utána meg hisztiznek, hogy őket igenis tessék sajnálni, mert jajj de rossz nekik. Pedig senki nem tartott nagykést a torkukhoz, hogy azt a gyereket el kell vetetni. Most is van olyan ismerősöm, aki megszakítással szexelt,(ami ugye nem védekezés) aztán terhes lett, elvetette mert hogy ő védekezés mellett lett terhes, utána meg átjött hogy vigasztaljam meg. Mikor közöltem vele, hogy a saját döntése volt, bőven megtehette volna hogy megszüli, és csak a gyereket sajnálom, még én voltam a szemét.


Az orvosokat meg hagyjuk, szerintem minden abortuszosnak jobb, ha nem tudják mi zajlik a műtőben míg ők el vannak altatva. Mesélhetnék pár érdekes sztorit, de akkor megint én lennék itt a bunkó, pedig a saját szememmel láttam, és saját fülemmel hallottam őket.

2015. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem dívik az empátia. Ahhoz energia kéne. Elítélni, megszólni, levezetni valakin a feszültséget könnyebb. Nézz körül itt, és meglátod. Még egy egyszerű kérdésre is képesek úgy válaszolni egyesek, mintha joguk lenne beszólogatni. Megérteni a másikat sok energia, nem fektetnek bele semmit az emberek.
2015. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Az utolsó bekezdésed érdekelne, 1.
2015. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Bocs, 2.
2015. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van. De én most nem is azokra gondoltam akik csak úgy szexelnek bele a nagyvilágba. Hanem akik pl. fogamzásgátló mellett estek teherbe. Pl. barátnőm így járt, olyan új fogamzásgátlót írt fel neki a nőgyógyász amier egy másik orvos azt mondta: "de jófej hogy egy ilyen szarral tesztelgetik a pácienseket"
2015. okt. 20. 14:04
 7/24 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, Sajnos így van, a mai világban már tényleg energia kell sokaknak, ahhoz hogy normálisan válaszoljanak és legalább egy kicsit empatikusak legyenek. Ez elég szomorú :(
2015. okt. 20. 14:07
 8/24 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, engem is érdekelne az orvosokra vonatkózó dolog, senki nem fog bunkónak tartani ha elmeséled. Amúgy te legalább nem bunkó stílusban írtad le a vélemyényed.
2015. okt. 20. 14:10
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
írjatok privátban, ott szívesen válaszolok, de ide nem irkálnám ki, ha nem baj
2015. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
rendben
2015. okt. 20. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!