Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tényleg olyan sokan ellenzik...

Tényleg olyan sokan ellenzik az abortuszt? Mert én még inkább támogatom is.

Figyelt kérdés

Mi van ha valakit megerőszakolnak?:O Akkor kötelező babát szülnie??:O

Meg amúgy ha egy gyerek úgy születik meg hogy nem akarják őt akkor milyen élete lesz?:O

Ezekre nem gondolnak az abortusz ellenzői?



2014. aug. 27. 22:02
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
92%

Kezdődiiiiiiiiiiiiiiiiik............


Én egyébként nem ellenzem, ha indokolt az eset.

Akkor gáz szerintem, ha vkinek az x-edik van, csak mert felelőtlen.

2014. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam, meg az már a nő egészségében is kárt tesz

és hogy érted, hogy "kezdődik"

2014. aug. 27. 22:09
 3/60 anonim ***** válasza:
14%
Megszülettél volna, ha abortuszt csinál édesanyád?
2014. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
35%

örökbe is lehetne adni, hiszen sokan várnak gyerekre.szerintem azért sokan meggondolnák magukat a végén. más dolog elvetetni, mikor még nem is hasonlít babára és megint más végigvinni egy terhességet, érezni a mocorgását, megszülni és aztán lemondani róla.

egyébként meg egyetértek az elsővel

2014. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

nem is azt mondtam hogy mindenkinek abortusz kell, csak hogyha valaki akarja akkor legyen rá lehetősége, azért maga a terhesség is elég kimerítő lehet, nem?


2: nem, nem születtem volna meg, de hogy jön ez ide?? anyám nem akart abortuszt, szerencsére tervezett gyerek voltam

2014. aug. 27. 22:27
 6/60 anonim ***** válasza:
78%

Hát ja, borzasztó sokan ellenzik. Szerintem csak idő kérdése, hogy kapj egy-két ilyen választ is...


Én sem ellenzem egyébként, mondjuk nem is mondom azt, hogy de baromi jó dolog, mert egy abortusz igazából a terhes nőnek is pocsék, a magzatról meg ne is beszéljünk. De előfordul, hogy valaki (akár erőszak miatt, akár azért, mert nem érez magában semmi anyai ösztönt) mégis ezt tartja csak járható útnak.


Persze sokkal jobb lenne, ha nem lennének nem kívánt terhességek, mert mindenkinek elérhető lenne egy 100%-ban hatékony fogamzásgátló módszer. De nincs tökéletes fogamzásgátlás: még ha megfelelően védekezel, akkoris becsúszhat egy gyerek - ezt nem szeretik reklámozni sem az óvszergyárak, sem a tabletta gyártói: hogy nincs olyan szex, ami tutira nem végződhet gyerekkel. Ez van. A helyzet az, hogy ha egy módszer csak 99%-ban hatásos, akkor 100-ból egy ember terhes lesz. Én ez az ember voltam, és jól jött, hogy van abortusz. Úgyhogy támogatom az abortuszt. De ha bármit tehettem volna, hogy megelőzzem ezt a terhességet, amúgy megtettem volna. Szóval támogatom, hogy legyen lehetőség az abortuszra, de közben azt kívánom, lenne mód inkább arra, hogy ne legyen ennyi nem kívánt terhesség. :(

2014. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Én ellenzem az abortuszt, de nem olyan értelemben hogy be akarnám tiltani. Nekem is volt egy nem tervezett terhességem, szerencsére lehetőségünk volt megtartani.


Egy ismerősöm egyszer elmesélte hogy mielőtt a kislánya született volt már egyszer terhes, de fiatal volt és elvetette. De olyan hangsúllyal kb, mintha azt mesélte volna milyen finom volt az ebéd. Na EZ AZ amit ellenzek.

2014. aug. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
51%
Jajj, valaki elkezdte ezt a megerőszakolós dumát és a sok majmocska meg átvette. Tudod, hogy az abortuszok hány százaléka történik emiatt? 0, 01. A 99%-a meg felelőtlenségből. Ennyi.
2014. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
72%
nagyon sok mindent tudnék mondani ellene (pedig nem vagyok megrögzött abortusz ellenes), de már rájöttem, hogy felesleges. azoknak a nőknek, akik úgy járnak abortuszra, mint más a fodrászhoz, azoknak hiába mondanám. aki meg szíve szerint megtartaná, de nem teheti meg - akár egészségügyi, akár anyagi okokból- az amúgy is elég vacakul érzi magát.
2014. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
60%

Visszakérdeznék: akit nem terveztek, azt meg kell ölni?

Így kell végeznie?


[link]


Ez mennyivel jobb, mint vállalni a felelősséget és a lehető legjobbat hozni ki a dologból? Te erre gondoltál már?

2014. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!