Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kb mennyi időt kell eltölteni...

Kb mennyi időt kell eltölteni a védőnőnél?

Figyelt kérdés
1-2óra?
2015. dec. 8. 08:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
15 perc.
2015. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Az első alkalom hosszabb csak amíg kitölti a kiskönyvet és magának valamit, szerintem majdnem egy óra is lehet. Utána 10-15 perc.
2015. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi most látom a kategóriát... benéztem.

2-es

2015. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Én jó fél órát szoktam.
2015. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

telefonon kértem időpontot a hölgytől, aki flegmán közölte, hogy akár 1-2 óra is lehet.. majd ő eldönti.

(rákérdeztem, mert dolgoznom kell, és kíváncsi voltam, hogy kb mire számítsak)

lehordott, kioktatott teljesen.

gondolom, jó lesz vele a beszélgetés..

2015. dec. 8. 09:13
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Abortusz miatt miért kell védőnőhöz menni?
2015. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom, hogy sikerült kifognod egy ilyen bunkó nőt. Nekem először kb 20 perc volt, másodszor 5 perc. Akinél én voltam teljesen normális volt, elmondta a kötelezőket, próbálta egy kicsit fájdítani a szívem és rám ijeszteni hogy fájni fog (nem fájt). Ezt eltudtam viselni, ennyit megérdemelt a magzat, hogy valaki az ő jogaiért is kiálljon. Amúgy meg egyik füleden be másikon ki. Ha valaki ilyen bunkó akkor rá kell hagyni. Viselkedj vele egyetértően, hagy örüljön magának. :D


A döntés teljes mértékben a tiéd mondhat ő akármit.

2015. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kell nála megjelennem, mert védelmezni fogja a magzatot..Ezt ki is jelentette előre..+számítsak arra, hogy majd jól le**sz.

Már telefonban sikerült összevesznem vele.

Gratuláltam is neki, hogy jó szakmát választott, nagyon empatikus, és segítőkész..

2015. dec. 8. 22:49
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem miért pontoztatok le, csak kérdeztem valalmit, mert tényleg nem tudtam, hogy ilyen esetben el kell menni hozzá, és nem értem miért. Aki erre kényszerül valószínűleg jól meggondolta és nem pont egy idegen fogja lebeszélni. Úgyhogy nem sok értelmét látom, csak forgatják bennük a kést...
2015. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit! :)
2015. dec. 8. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!