Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ducibb kismamák! Ti nem...

Ducibb kismamák! Ti nem érzitek kínosan magatokat a védőnőnél amikor a mérlegre kell állni? Én annyit idegeskedek ezen.

Figyelt kérdés
A védőnőm 2 gyerek után 40 kiló vasággyal együtt, és mindig képeket vág a súlyomra, holott nem híztam eddig sokat, csak eleve 85-ről indultam...
2015. dec. 1. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szerettem (szerintem senki nem szereti, aki valaha is küzdött súlyproblémákkal), de ugye muszáj volt. A végén már egyáltalán nem érdekelt, de az elején még kínosan éreztem magam. Nekem is vékony védőnőm volt, de soha nem vágott pofákat, beírta mennyi vagyok és kész.
2015. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát figyelj, gondolom előtte is tudtad, hogy ez zavaró lesz, akkor le kellett volna fogyni. De a szülés után is le lehet. És akkor nem kell idegeskedni többet, erre mást mit lehetne mondani? Ha másokat is zavar, akkor megnyugszol és többet nem foglalkozol a súlyoddal vagy mi? Szinte mindenkit zavarna ez az állapot.
2015. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyan kezdtem a terhességet, de nagyon sokat híztam. Kicsit zavart, de ez van. Volt hogy megjegyeztem viccesen, hogy rossz lehet ez a mérleg, mert nagyon sokat mér. :)
2015. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

A férjem mindig jön velem és ketten könnyebb. én nem vagyok duci, de brutálisan sokat híztam máris. Azt hittem, hogy nem zabálok, de úgy tűnik, hogy igen.


158/56-tal indultam, most 66 vagyok. sajnos a magasságom nem nőtt.:) Fintorog, hogy hát...nehéz lesz majd ezt cipelni, hát nehéz lesz majd ezt leadni, hát ez nem 15 kg plusz lesz, hanem több a végére...


és igaza van.:/ és az enyém is csinos nő egyébként, viszont nem dietikus.:)


25 hkm

2015. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
14 kilot hiztam eddig. A doki es a vedono is soknak talalja. 34 hetes vagyok. 165 cm es 74 kg. Tudom h szules utan le fogom adni. Az en vedonom egy manoken de nem vag pofakat...
2015. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Teherbeeses elott fel evvel raktam le a cigit. Annyit nasiztam hogy 95 kg val kezdtem a terhesseget. Borzalmasan ereztem magam az elso 2-3 alkalommal. Utana mivel semmit nem hiztam mar inkabb buszke voltam magamra hogy de jo megint nem hiztam. Es meg is dicsertek. Ugyan nem vagyok buszke magamra hogy ennyire meghiztam de legalabb az egeszseges taplalkozas es egy kis mozgas hatasara tudtam tartani a sulyom, 98 kg al szultem. Aztan szoptatas alatt illetve majd utana ezt is igyekszem leadni
2015. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22 kilót híztam. Én is tudom, hogy sok, de nem bírtam kevesebbet enni, mert rosszul voltam. 20 le is ment szépen.
2015. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem

én is 80-85ről indultam

igaz én csak alig 5-7kg híztam a terhességeim alatt


ne törődj vele mert mindenki tök máshogy reagál a terhességre

volt olyan ismerős aki alig 45kg volt szülni meg 80al ment mert brutálisan hízott meg tartotta vissza a vizet a szervezete

másik meg 15kg+ de ö a szoptatás végéig bármit csinált egy dekát nem fogyott

másnap meg szülés után 1 hónappal lemegy

szal ezer lehetőség ....

2015. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem. Mondjuk mázlim volt, mert fogytam 2 kg-ot a terhesség alatt. De 98-ról indultam, szóval már az első alkalommal kínos lehetett volna, de sosem érdekelt.
2015. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 60-ról indultam, de sokat híztam eddig 20 kilót és most úgy néz ki hetente 2 feljön itt az utolsó pár hétben. :) Eleve számítottam rá, mivel hízékony vagyok és nagyon figyelnem kellett mindig, mit eszek. Szinte a levegőtől is hízok. A családban mindenki sokat hízott a terhesség alatt, még én állok a legjobban eddig. :) Nem stresszelem magam miatta. Majd lemegy, ez most nem a diéta időszaka. A védőnőm szerencsére mindig kedvesen megjegyzi, hogy biztos a vizesedés miatt. :) Hát... ezt a pluszt már nem tudom mind arra fogni, de hát ez van! :) Tudom nem jó ez a sok plusz sem, de a baba jól van szépen fejlődik és ez a lényeg. :)
2015. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!