Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan dolgozhatnám fel az...

Hogyan dolgozhatnám fel az abortuszt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja volt a műtétem, tudom örökre bennem lesz, és nem is akarom és tudom elfelejteni.Az első napokban sírtam egész nap, reggel úgy keltem, hogy 2 perc múlva már sírtam, napközben kicsit jobb volt, este megint sírás és befordulás. Teltek a hetek egyre ritkábban fordult ez elő. Viszont még mindig van bennem egy nyomás vagyis inkább egy súly amint mintha mindenhova cipelnék magammal, ami miatt nehéz még a levegővétel is...Nem vagyok depressziós, csinálgatom a napi kis rutinom, igyekszem társaságba járni, elfoglalni magam, visszarázódni a rendes kerékvágásba. Tegnap pl. álmodtam is, méghozzá magát a műtétet egy másik szemszögből, illetve, hogy dől belőlem a vér miután elmegyek wc-re,de ezen nem aggódom mert azt gondolom, hogy ez a műtét utáni első mensim, de csak dől és dől(bocsánat, hogy ezeket így leírom). Szeretnék majd gyereket a közeljövőben, de meg kell teremtenem hozzá a szükséges feltételeket. De nagyon nehéz továbblépnem, mikor múlik vajon ez el? Jobb lesz-e valaha? Az azért nem lenne rossz ha nem kapnék sírógörcsöt napi 2x...Illetve nem tudok elmenni pszichológushoz mert nincsen rá pénzem:(
2016. jan. 3. 16:33
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
6%
korod ?? lehet nem kelleet volna abortuszra menj !
2016. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:
4%
Előbb gondolkodni kellett volna, nem gyilkolni. Bármilyen esélye lett volna elvetted, joggal vagy dühös magadra. Miért nem hagytad legalább a kórházban? Inkább nőjön fel úgy, hogy nem ismeri az anyját, és nevelőszülőkhöz kerül, minthogy sehogy ne nőjön fel...
2016. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat várom továbbra is, hátha van valaki/k akik tudnak értelmeset írni.


Azt gondolom azon, hogy mi lett volna ha már semmi értelme rágódni..Miért nem tartottam meg, miért nem adtam örökbe? Már mindegy.


A kérdést pedig el lehet még egyszer olvasni, ha valakinek nem egyértelmű mire lehet válaszolni, mert itt nem az történik.

2016. jan. 3. 18:29
 4/55 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 2 evve volt..mai napig faj!! Ido majd konnyit a lelkeden de el nem mulik soha! Talan ha rendezodik az eleted es ujra pocakos leszel kicsit konnyebb lesz :) Sajnallak es aterzem most min mesz keresztul.Nekem annyiban mas hogy vannak gyermekeim mar . Fel a fejjel azon dolgozz eztan,hogy megteremtsd a sajat elvarasaidnak megfelelo korulmenyeket !!
2016. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

utolsónak:


Köszönöm:( Remélem, hogy hamarosan megfelelő körülmények között, már másképpen tudok erre a dologra visszatekinteni.Nekem még nincsen babám, és elő terhességem volt. Ezért viselt meg szerintem ennyire.


Kívánom leld sok örömöd a gyerekeidben és minden jót neked.

2016. jan. 3. 18:51
 6/55 A kérdező kommentje:
*elő=első
2016. jan. 3. 18:52
 7/55 anonim ***** válasza:
68%

2! Az ég világon semmi közöd hozzá, hogy miért nem tartotta meg.

Hagyta volna a kórházba, adta volna örökbe?

Hordja ki 9 hónapig, addig se munka, se semmi, látta volna mindenki, ahogyan nő a hasa..

Így sincs jó anyagi helyzete, leírta.

Nem kerül feltétlen húú de happy+pénzes családba a gyerek, lehet egy intézetben nevelkedett volna.

Senki sem tökéletes, lehet védekezett..mint tudjuk semmi sem 100%-kos.

De te biztosan tökéletes vagy, így van?

Mennyi gonosz és durva ember létezik.

2016. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
73%
Koszonom szepen kerdezo :) Neked pedig fel a fejjel csak elore tekints most mar !! 4# voltam. 7# valaszolo!!! Szivembol szoltal :D Igazad van..johet meg kutyara kamion ;) Elmeletben konnyu okosnak lenni...
2016. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim válasza:
20%

18:53 : Igen, igazad lehet, a saját figyelmetlenségéből vegye el másnak az életét.

Egyébként sokaknak egyáltalán nem lehet gyereke, biztosan befogadták volna valahova, ő meg azt a 9 hónapot eltölthette volna valami anyaszállón ha már gyereket volt esze csinálni. Mondhatjátok, hogy utólag jó okosnak lenni, én erre azt mondom, nem kellett volna előtte hülyének lenni.

Abszolút nem osztom a véleményeteket, az ilyenek miatt megy boldog boldogtalan abortuszra. Az ilyenek nem érdemelnék meg a gyereknevelés szépségeit, ugyanakkor valahol elégtétel az, hogy a legtöbb abortuszosnak többé nem sikerül a gyerekvállalás később. Vallás ide, vagy oda.

Köszönöm.

2016. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
63%

Mondd már meg, honnan tudod, hogy figyelmetlen volt?

Honnan tudod, hogy nem védekezett?

Ott voltál?

Még is hány élő példát tudsz arra, hogy boldog család örökbe fogadott csecsemőt, ahol tényleg jó élete van?

Ebben az országban nem sok esély van rá!

Mintha olyan könnyű lenne anyaotthonba menekülni 9 hónapra "csak úgy"..

Komolyan mondom, akiknek nem lehet gyerekük, azt hiszik, hogy minden annyira egyszerű annak, akinek lehetne..

ÉS az is röhejes, hogy, akinek nem lehet gyereke, ide járkál gyilkosnak nevezni a másikat.

Neki sincs köze ahhoz, hogy nem lehet gyereke XY-nak, de XY-nak sincs köze ahhoz, hogy ki megy ab-ra és ki nem..

Akinek nem lehet, akkor az menjen és fogadjon örökbe egyet, vagy ahányat akar.

Hú, ez durva beszólás volt?

Az, ugye? De az nem az, hogy mást gyilkosnak nevezel és hülyének?

Akkor az orvos is egy nagy hülye, hogy elvégzi, nem?


Biztosan volt már mindenkinek olyan döntés az életében, amit más nem úgy hozott volna meg..

2016. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!