Miert erzem ugy, hogy a helyes es legjobb dontes az abortusz lenne kozel s hosszutavon egyarant, mindenkinek, de akkor miert nem akarom megtenni?

Figyelt kérdés
Volt mar valaki hasonlokepp? Mi lett a vege?
2016. febr. 28. 17:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

10-es! Az abortusszal eleve nem adsz neki esélyt sem az életre és a boldogságra sem.

Abortusz: nagy büdös semmi!

Élet: Lehetőség. Hogy mit hoz ki belőle, az rajta és a sorson is múlik természetesen, de legalább van esélye arra, hogy boldog legyen.

Az örökbeadás talán a legfájdalmasabb dolog a világon, én elhiszem, mert szerintem nincs az a nő, aki nem kezdene el valamilyen szinten kötődni a gyerekéhez a kilenc hónap alatt, de ki mondta, hogy mindig az egyszerű út a helyes is egyben? Az életben általában a jó döntésekhez baromira kegyetlen dolgok vezetnek. Persze, valahol azért megértem, hogy ezen áldozatokat csak nagyon kevesen képesek vállalni. De attól én még azt mondom, hogy az abortusz soha nem lehet jó döntés. Kérdező! Pont emiatt tengődsz most te is kétségek között! Legszívesebben a könnyebb utat választanád, amiről viszont tudod, hogy nem helyes. Ezért nem akarod megtenni! Gondold végig, mire lennél képes, mi az amit még elbírsz viselni! Ha a végén képes leszel az örökbeadásra, hát tartsd meg a babát és add örökbe, de erről senki más nem dönthet helyetted! Őszintén? Még magam sem tudom most így hirtelen, hogy képes lennék-e lemondani róla... Talán igen...

2016. febr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

"Még magam sem tudom most így hirtelen, hogy képes lennék-e lemondani róla... Talán igen..."


Magyarán nem voltál még terhes, nem szültél, nincs gyereked, fingod nincs az egészről, csak a partvonalról osztod az észt. Úgy a legkönnyebb.

2016. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Van gyerekem, szültem már természetesen. Éppen ezért nem csak üres szavakat pötyögtem ide le. Tudom, milyen érzés kilenc hónapig hordani egy gyereket a szívünk alatt (jobban mondva 7,5 mert nekünk annyi adatott meg a terhességből, korababa lett) és tudom, hogy milyen nehéz végigcsinálni a terhességet, hiszen végig veszélyeztetett voltam és tudom, mennyire baromira fájdalmas a szülés, mert 16 órán át vajúdtam. Ugyanakkor azt is tudom, hogy bárki kerülhet olyan helyzetbe, hogy ott áll terhesen, de reménye sincs arra, hogy esetleg fel tudja nevelni a gyereket. És én erre írtam, hogy ilyen helyzetben fogalmam sincs, képes lennék-e az örökbeadásra, pedig tudom, hogy az a helyes út, de mégis ennyit szenvedni érte és fel sem nevelhetem, minden öröme és bánata másé lesz, valakié, aki totál idegen...
2016. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Azért érzed, hogy nem akarod megtenni, mert te is tudod, hogy NEM helyes, NEM a legjobb és hosszútávon mindenkinek nem a legjobb:) Hogy a te szavaiddal éljek csak.
2016. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező: "Miert erzem ugy, hogy a helyes es legjobb dontes az abortusz lenne kozel s hosszutavon egyarant, mindenkinek, de akkor miert nem akarom megtenni?" - semmi különös, ellentmondásba került benned az anyai ösztön mint alapösztön, illetve a jelen terhességről alkotott tudatos véleményed. Tehát valójában "Miert GONDOLOM ugy," - mert az első a tudatos, a gondolat, a másik az ősi ösztön, az érzés.
2016. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen körülmények közt nem szabad megtartani.Az sem garantált hogy a terhesség alatt megkao mindent anya és magzata.Ne tartsd meg.Felelőtlenség lenne.
2016. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó, te nagyon kampányolsz az abortusz mellett. Ennyi erővel vetesse el mindenki aki terhes lesz, mert nem biztos hogy a gyerek önálló életkezdéséig megmarad a munkahelye, nem lesz beteg vagy nem válik el, nem hal meg a férje... a jövőt nem lehet megjósolni.
2016. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!