Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szar anya vagyok vagy ember...

Szar anya vagyok vagy ember ha úgy érzem nem vagyok kész újabb babára? 10 hónapja szültem. Nem gondoltuk hogy sikerül ilyen hamar.

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 22:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Miert nem védekeztek, ha nem akartok gyereket? Ráadásul ilyen hamar...
2016. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Elmeletileg nem volna azzal semmi baj, ha 10 honap utan meg nem vagy kesz a kovetkezo gyermekre. ( En se voltam, sot. De vedekeztunk is kivetel nelkul.) Gyakorlatilag viszont ez a kocka mar el van vetve, ezentul a te konkret esetedben mar nem lehet teoretikusan hozzaallni a kerdeshez. Ugye erted? :-(
2016. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

Ha már tethes vagy, akkor az a gyerek ott van, elég felelötlen dolog lenne elvetetni.


Ha nem akaral ilyen hamar újabb gyereket, akkor megfelelö módón kellett volna védekezni.

2016. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az első is 6 év után sikerült ezért nem számítottunk Rá.
2016. márc. 2. 23:05
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
A gyerek ott van, ezen már nincs mit gondolkodni. Ha nem védekeztetek, akkor számolnotok kellett a terhességgel. Most nincs igazán jogotok meggondolni magatokat, egy gyerek élete nem játék.
2016. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem vagy szar anya. Egyszerűen még nem készültél fel rá, és most meg vagy ijedve. De szerintem nem lesz semmi gond. Sokan szülnek ilyen kis korkülönbséggel, vagy még kisebbel.
2016. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Hat... Es most mi lesz? Elvetetned es emiatt vki "neked esett"? Ezert a kerdes?
2016. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem esett nekem senki. Csupán tiszta káosz. Percenkènt változik a véleményem. Egyszer akarom hogy ha már itt van legyen másik pillanatban viszont azt érzem hogy vállaljam kétségek közt?
2016. márc. 2. 23:10
 9/28 anonim ***** válasza:
63%

koztem és a bátyám kozt 10 honap van (és 20 nap). anyum a szulést koveto 6. hétre teherbe esett. ugyhogy elotte 12 évig orvostol orvosig jártak, kulonféle kezeléseket kapott..végul kijelentették, hogy nem lehet gyereke. aztan lám..egy év leforgása alatt kétszer is szult!


én, annak idején 6. honapban estem ismét teherbe. nem voltam rá felkészulve, se a férjem.

2016. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És megtartottátok?
2016. márc. 2. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!