Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Méhen kívüli műtét után...

Méhen kívüli műtét után normális ha 3 nappal műtét után vérzek, illetve alhasi éles szúró fájdalmam van?

Figyelt kérdés
3 napja műtöttek meg méhen kívüli terhességre,bal oldali petevezetőmet eltávolították, normális, hogy jobb oldalon néha élesen belehasít, szurkál. Kevés vérzés is társul hozzá, tegnap óta.

#petevezetés eltávolítás
2016. ápr. 3. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vérzésed most fog elindulni. Nem mondák? Hát a fájdalmam nekem is volt, hisz csak elvágtak ott valamit. Jobbulást!
2016. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2016. ápr. 3. 15:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt valami kellemes a műtét után, de hidd el, napról napra jobb lesz majd. Mielőbbi felépülést kívánok Neked!
2016. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. ápr. 3. 16:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Laparocopos műtétem volt, mennyi ideig kell majd vele itthon maradnom, mikor mehet dolgozni?
2016. ápr. 3. 16:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1 héttel a műtét után volt a varratszedés (csütörtökön) és a következő hét hétfőn mentem dolgozni. Irodai, ülő munkát végzek...nagyon rossz volt eleinte, nem tudtam sokat ülni, mozogni kellett napközben. Szerencsére nyár volt, így lenge ruhákban voltam, úgy könnyebb volt, mert nekem nagyon nyomta a hasamat minden.
2016. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Varratszedés után fog javulni. Én sokáig sántikáltam, de mivel két gyerekkel voltam itthon így egy percig sem tudtam úgy pihenni az első időkben, ahogy kellett volna. Ha betartod a pihenést akkor 2 hét után tudsz menni dolgozni. De még akkor sem lesz minden tökéletes. De napról napra jobb lesz csak pihenj!
2016. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitok,és még annyit szeretnék kérdezni, hogy meddig ajánlott várni a következő próbálkozással babaügyben? Tényleg igaz a 6 hónap? vagy 3?
2016. ápr. 3. 17:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Az orvosom 3 ciklust javasolt. Augusztusban volt a műtét, decemberben próbálkoztunk újra. Ez ugye 4 hónap volt, annyit vártunk.
2016. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és azt szabad megkérdeznem mennyi idő után sikerült? Sikerült-e?
2016. ápr. 3. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!