Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Méhen kívüli műtét után...

Méhen kívüli műtét után normális ha 3 nappal műtét után vérzek, illetve alhasi éles szúró fájdalmam van?

Figyelt kérdés
3 napja műtöttek meg méhen kívüli terhességre,bal oldali petevezetőmet eltávolították, normális, hogy jobb oldalon néha élesen belehasít, szurkál. Kevés vérzés is társul hozzá, tegnap óta.

#petevezetés eltávolítás
2016. ápr. 3. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem sikerült még, ennek már összesen 2 év 5 hónapja. A méhen kívüli tavaly augusztusban volt, első inszemináció alkalmával. Ti mennyi ideje próbálkoztok?
2016. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mi 3 hónapja, azaz januártól és márciusban sikerült is, csak sajnos méhen kívüli elő lett volna. És csak reménykedni tudok,hogy a letelt idő után összejön.
2016. ápr. 3. 18:34
 13/15 A kérdező kommentje:
elő- első
2016. ápr. 3. 18:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen gyorsan összejött elsőre (függetlenül attól, hogy méhen kívüli lett) nem lesz gond a későbbiekben sem. Várjátok ki azt az időt, amíg testileg és nem utolsó sorban lelkileg is jól leszel és akkor hidd el, minden rendben lesz! :-)
2016. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 hónapot mondott. Hát a mi helyzetünkben, mivel a frász rámjött, hogy majdnem ottmaradtam (itt meg a két gyerek) úgy döntöttem, nem lesz harmadik. Egyébként a méhenkívüli előtt 3 éve próbálkoztunk.

Aztán eltelt több, mint 1 év. akkor jött egy szikra, adjunk esélyt. És az első hónapban megfogant a baba (vagyis babák, de sajnos az egyik elment).

2016. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!