Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után a pártokkal...

Abortusz után a pártokkal milyen volt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Én mindenképp el akarom vezetni de ő nem. Félek hogy mi lesz abortusz után mert ha nem lesz mellettem belehalok lelkileg.
2016. ápr. 28. 00:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Nekem csak barátnőmmel fordult elő ez a helyzet, de ott meg fordítva. Barátnőm tartotta volna meg, együtt a párjával. És a párja győzködte meg végül, hogy fiatalok, semmijük sincs még, stb. És így megtörtént.. Mivel nagyon nehezen jutottak döntésre, és nem tudtam egyetérteni, ezért sokáig széthúzás volt közöttük, csoda folytán maradtak egyutt. De ez nem furcsa egy ilyen helyzetben, hogy szétmennek, vagy szakítanak vagy mosolyszünet van.


Hiszen, ha adott egy helyzet, ahol KÖZÖSEN kellene döntést hozni, de nem megy, mert itt vagy fekete vagy fehèr, nincs köztes döntés, nem lehet ugye kompromisszumot kötni. És ez szakadékhoz vezet, ha nem értenek egyet teljesen a magzat sorsaval kapcsolatban.


Es a nők sokszor maradnak egyedul ebben a helyzetben, mert ok erzik a testukkel a dolgokat, ok vivodnak at.

Ha ferfi akarja az abortuszt, akkor is bánja, nem megy be a korhazba vagy bemegy, de erdemben nem segit.

Ha meg nem akarja, akkor azert nem.


Megmondtad neki, miert akarod elvetetni? Elmagyaraztad? Atbeszeltetek? Megértette?

Ha nem, akkor ne várj tőle semmit.

Sajnálom, hogy ezt írom, de őszintén leírom a tapasztalataim erről.


És nem fogsz belehalni lelkileg, ha úgy lesz, akkor se. Semmi se tud majd a padlóra kuldeni ezutan.. semmi.

Es szerelmes lehetsz ujra, olyanba, aki tenyleg melletted all.

2016. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Ne vállalj/tartsd meg csak azért gyereket, hogy a párod ne sértődjön meg/ne hagyjon el. Beszéljétek át, készítsetek listát érvekkel és ellenérvekkel, hátha dűlőre juttok.
2016. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Te miért akarod elvetetni és ő miért akarná megtartani???
2016. ápr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
mi egy véleményen voltunk a férjemmel, ugyhogy a kapcsolatunk nem változott.
2016. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvéreméknél így volt. Unokatesóm (lány) el akarta vetetni, de a pasija nem. A pasi minden követ megmozgatott, hogy sikerüljön a lányt lebeszélnie az abortuszról. Körbetelefonálta az egész rokonságunkat, hogy mindenki beszéljen már a lánnyal. Én nem beszéltem, mert úgy éreztem, ebbe nem szólhatok bele. Végül a lány elment abortuszra, a pasi meg ott hagyta. Nekik meg lett volna minden ami a gyerekvállaláshoz kell, szóval az okokat nem tudom, miért döntött így unokatesóm, de nem is kérdeztem soha. Ha akarta volna, úgy is elmondja nekem, de ezek szerint nem akarta.
2016. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Hany eves vagy, hogy ilyeneket irsz, hogy belehalsz ha otthagy a pasid? Illetve ha belehalsz, akkor felesleges az abortusz. Szegeny baba. Ha te vagy a no es el akarod vetetni, parod meg nem, akkor 100% hogy elhagy.
2016. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
El fog hagyni, ne is számíts másra.
2016. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Párom exe férjes asszony,2 gyerekkel. 6 évet volt párom vele,imádta őt és a lányait (lombik ikrek,a nőnek elv nem lehetett volna többé gyerek),a nő 6 éven át hitegette,hogy otthagyja a férjét stb. Megszakítással védekeztek,mindig figyeltek és mégis valami csoda folytán a nő teherbe esett. Elvetette,párom fizette,majd zokogott. Ő szerette volna a babát. Akkor benne eltört valami,de még két évet vele volt.Engem már ismert,mielőtt a nő lelépett külföldre a férjéhez. Júniusban lépett le a nő,mi októberben jöttünk össze. Mondta,ha előbb ismer meg engem,otthagyta volna a nőt. És nekem is van egy lányom,sokáig még én is exemnél éltem.Páromnak a szülei házában a szobájában még mindig megvan az exe pozitiv teszte. Én megsértődtem kicsit ezen,mert a mi közös babánk tesztje nem lett eltéve,de mondta hogy az egy örök emlék neki,hogy mi volt az ára a rossz döntésének,hogy egy ilyen nőt szeretett,mig én sose hazudtam neki és hogy velünk 3 hónap alatt több élménye volt,mint azzal 6 év alatt.

Én nem vetetném el a babát a párom kedvéért,ha neki nem kell,elmehet.De ha én nem akarnám,nem érdekelne ha elhagy,mert én testem,én döntésem.

2016. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
valószínűleg mire kijössz a kórházból csak a hűlt helyét fogod találni. Te dönthettél arról hogy nem tartod meg, ő meg dönt arról hogy ezek után nem bír veled együtt lenni. Ilyen ez a szakma. Majd talál magának olyan nőt akivel megegyeznek az erkölcsi normáik.
2016. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Utolsonak, egy pozitiv tesztre ne guruljal mar be, nektek van egy szep gyereketek. Illetve neki volt meg egy alma, egy kisbaba az elozotol, de csak a teszt maradt neki. En ezert ot tisztelnem, es biztosan nem akadnek ki rajta.
2016. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!