Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után a pártokkal...

Abortusz után a pártokkal milyen volt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Én mindenképp el akarom vezetni de ő nem. Félek hogy mi lesz abortusz után mert ha nem lesz mellettem belehalok lelkileg.
2016. ápr. 28. 00:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő a párom akarja mindenképp. Miért gondoljátok azt hogy biztos elhagyna???
2016. ápr. 28. 10:52
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Én csak magamból indulok ki. Én nem tudnám elviselni hogy a párom megölje a saját gyerekünket, így ha megtette, többet a közelébe se tudnék menni, így mire kijönne a kórházból én már eltűnnék az életéből.
2016. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

EditPP nem gurultam be,csak mondtam neki,hogy nekem rosszul esik picit,hogy az el lett téve,de a milyénk nem.Ekkor leb.szott,hogy kidobtam és azért nem tudta eltenni.Hát mondom megkérdeztem,azt mondtad neked mindegy. DE tény,velem él,hozzájuk nem megyünk csak hétvégente és a lányom alszok a szobájában,mi a másikban . Még pocaklakó a közös baba egyébként :)


Kérdező. Ne azért tartsd meg,mert ő akarja és ha elveteted,lelép. Amit te akarsz az legyen (abortusz ellenes vagyok), neked nagyobb felelősséged lesz ha megtartod.

2016. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Én nem maradtam volna a párommal, nálunk fordítva volt. Nem bántuk meg, hogy megtartottuk, egy tüneményes kislányunk lett és tiszta apja.
2016. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Először is nyugodj meg, mert nem leszel se sz*aralak, se egy utolsó dög, gyilkos (????) meg pláne nem, úgyhogy ne foglalkozz az idiótákkal.

A másik: mindkét felállás előfordulhat. Ez ugyanis pont egy olyan dolog, amiben nincs kompromisszum. Vagy megtartod, vagy nem. Nyilván, ha te nem akarod, akkor nem lesz baba, a te tested, szóval fölötte nem tud rendelkezni, bármennyire is szeretne. Úgy hogy ha ilyen szempontból nézzük, sok beleszólása nincs, vagyis lehet, de úgyis te döntesz. Ha el akarod vetetni, akkor elveteted, viszont ő is dönthet úgy, hogy ezután elhagy, mert ő meg annyira szerette volna. De az is előfordulhat, hogy mégis veled marad, mert valóban nagyon szeret és képes lesz túltenni magát a dolgon.

2016. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
En elváltam a ferjemtol. Neki nem kellett a gyerek. En szerettem volna. De lelkileg tönkre mentem. Elváltam. Sosem lehet tudni kiből mit hoz ki lelkileg egy ilyen dolog.
2016. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
15-ös amíg nem szültem gyereket én is így gondoltam, de Czeizelt Endre is elmondja, akkor már meg van a génállománya, ami szerint nem egy sz@rkupac, vagy egy daganat amit kiműtenek belőled. Tehát szerinte gyilkosság, és én is sajnálok minden egyes babát, amit csak kényelemből vetetnek el. Azért nem ítélkezek mert nem tudom mi a kérdező oka rá.
2016. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én sem ítélkeztem. 1. válaszoló vagyok. Most sem ítélkezem. Még jobban segítene a válaszolásban, ha leírná, hogy mióta vannak együtt. Ő miért akarja ezt? A párja miért nem? Beszéltek már erről? Mit?


Így, hogy nem tudok semmit, ugyanazt tudnám írni, mint az első válaszomban.

Ha nincs egyetertes 80% biztos, szét mennek. Ez az általános. A mièrteket leírtam. Az együttmaradottaknak is keserű a szájíze, ekkora egyet nem értés után, főleg, hogy az egyik fél mindenkép felad valamit, ami fontos volt neki...


"Én vagyok a nő a párom akarja mindenképp. Miért gondoljátok azt hogy biztos elhagyna???"


Basszus, 10en írtak előtte, abból kb. 5 értelmesen kifejtette, miért gondolja. De te visszakérdezel. 3 kérdőjellel. Higgadj le és olvass, ember.

Vagy talán írd le mi van, pontosan. Értelmetlen visszakérdezés helyett. Lehet, hogy több megértést kapnál...

2016. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak attól függ,hogy milyen ember a párod. Ha szeret akkor megérti az indokaid és nem hagy el,támogat. Ha nem akkor jobb ha vége mert valószìnű másban sem egyezik a felfogásotok.
2016. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk 3.baba lett volna,az első 12éves a 2. 8hónapos,a kettő között egy vetélésem volt.5hónapos volt a pici mikor pozitív lett a teszt. Az első pillanattól úgy voltam,hogy egy porcikám se akarta. Gonosz dolog meg fúj de így volt. Férjem örült,lesz egy 3. de jó.Leültünk és elmondtam,hogy ott a nagy a maga nagylányos dolgaival,a pici évkörüli lenne megint egy kategória,plusz egy újszülött.Van aki gondolkodás nélkül belevág,én éreztem és tudtam,hogy nekem ez így 3al nem menne. Férjem mindenben segít,de mégiscsak én vagyok a legtöbbet velük.Rám hárult volna a dolgok oroszlánrésze. Igy eldöntöttem,hogy nem szeretném. A férjem azt mondta bárhogy döntök mellettem áll,mert az én testem,mindkét esetben nekem kell odamennem.Utána azért leültettem,hogy mondja el mi van benne,ha nem is örülök annak amit mond de tudjam és ne maradjon benne.Ő az utolsó pillanatig reménykedett hogy meggondolom magam. De szeret és éljük tovább az életünket.Nekem eszembe sem jutott,hogy elhagyna miatta. Akkor én is elhagyhattam volna,hogy olyat kényszerít rám amit nem akarok.Ez az egész a kapcsolat mélységétől függ igazán. A jóban-rosszbantól.
2016. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!