Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akiknek abortuszuk volt úgy,...

Akiknek abortuszuk volt úgy, hogy a párjuk nem akarta! Később hogy alakult a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Én nem szeretném megtartani, a barátom igen... Muszáj vele ezt megbeszélnem, hiszen őrültség lenne megtartani a babát.

Aki ilyen helyzetben volt, később hogy alakult a kapcsolatotok?


2016. márc. 3. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem szeretnéd megtartani?
2016. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Mi a kapcsolat elején tisztáztuk,hogy soha nem szülök,sem neki,sem másnak. Soha. Amikor tabletta mellett teherbe estem,közölte,hogy akarja a babát én meg emlékeztettem arra amiben az elején megállapodtunk és közöltem vele: Vagy kellek neki én vagy menjen,de 3 verzió nincs. Maradt. Ennek 4 éve,azóta egyikünk sem hozta szóba a dolgot és minden rendben köztünk. Ó igen,és azóta tabi + gumi kombó.
2016. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Fiatalok vagyunk.

2. Szeptemberben kezdjük az egyetemet, külföldön.

3. Nem akarok gyereket. Nem azt mondom, hogy 28-30 évesen nem szeretnék majd, de egyelőre egyáltalán nem.

2016. márc. 3. 16:19
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha ezt tudod miért nem bírtatok védekezni?
2016. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%

El sem kellet volna mondani a pasidnak,hogy terhes vagy!

Komolyan!

2016. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Szakított szinte mindenki. Amit meg is értek.


Védekezés volt? Tuti nem.

2016. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Három ilyen pár van a környezetemben, Mindenhol lelépett a pasi és azóta normális nőkkel vannak, egynek azóta már két gyereke is született, a most már feleségétől.
2016. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezd meg a barátodat, hogy vállalja-e, hogy otthon ül a gyerekkel, amíg te egyetemre jársz, majd munkát keresel... vagy egyértelmű számára, hogy minden, ami a gyerekkel kapcsolatos, a te dolgod lesz, neki meg csak játszani kell vele, ha olyan kedve van. Meg kell értenie, hogy nem fogsz anyagi háttér nélkül alapítani egy családot, amiből ő bármikor kiléphet. Normális férfi megérti.
2016. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
normális emberek tesznek a teherbe esés ellen. de tudom, itt gyakorin mindenki teljes védekezés mellett lesz terhes. Ha a barátnőm az akaratom ellenére elveteti a gyerekünket, amihez joga van, mire hazajönne a kórházból már csak az emlékemet találná. Én nem tudnék együtt lenni vele egy ilyen után
2016. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Mivel egyetemista vagy nem hiszem el ,hogy nem kaptál felvilágositást. Ha el hagy meg értem a pasit mert ö gondolom szeret ezért akar gyereket. De ezt sose értettem meg ,hogy más felelötlenségét miért egy ártatlan gyerknek kell el szenvednie, amiugy meg egyetemett gyerek mellet is el lehet végezni.
2016. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!