Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz alatt vagy utan erez...

Abortusz alatt vagy utan erez valamit fizikailag az, akin vegzik?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem elhalt terhesség miatt kellett műszerrel befejezni a terhességet. Mivel altatnak nem érzel semmit. Utána az altatástól egy kicsit kába vagy, és a mütét után fájhat a hasad, de nem jobban mint mikor menstruálsz.
2008. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Az unokatesómtól tudom hogy csak az abortusz után fáj a has.Mindenkinek másképp.Van akinek borzasztóan fáj,hogy állni alig bír(láttam is egy személyt),van aki meg úgy megy mintha nem is volt volna abortusza...Unokatesóm 9x volt abortuszon(ennyiről tudok,de ki tudja hány volt már neki).Bedák!Gyermek gyilkos!Elitélendők az ilyenek!
2008. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
9 abortusz? ne viccelj, ez hogy lehet?sohasem vedekezik?
2008. febr. 24. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt egy még régen, az ég világon semmi bajom nem volt utána. Amint kitisztultam az altatásból a lábamon mentem haza, és este még ki is mozdultam egy kicsit.

Ami kellemetlen volt, és rosszul is lettem tőle, az a tágító amit felhelyeznek, hogy a méhszájat kinyissák. Én attól görcsöltem nagyon. Báár az enyémet kis-terhességnek hívták, igen korán észrevettem. minél nagyobb a baba annál kellemetlenebb - úgy vettem észre a szobatársaimon.

2008. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a lelki teher nagyobb mint a testi tünetek.
2008. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

A második válaszadó vagyok:az unokatesóm nem tudom hogy kefél,de azt tudom hogy pasiról pasira jár,most 32 éves.1 nagy kurva.Soha nem dolgozik de gazdag!Nem tudja mi az a munka.Nem tudom hogy majd öregkorában ki fogja eltartani???

Én 21 éves vagyok,pasimmal 2,5 éve együtt vagyunk,s mi soha nem védekezünk,de még egyszer sem estem teherbe.Profi pasim van!:)

2008. febr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szia, en meg a kerdezo vagyok, en 22 vagyok, en fogamzagatlova plusz megszakitassal vedekezek, nem gondolkozok abortuszon, csak megkerdeztem, mert mostanaban furan erzem magam, felmerult bennem, mi van ha terhes vagyok, de a teszt szerint nem. Koszi a valaszt.
2008. febr. 26. 07:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok!:)

Miért nem végzed el a tesztet?Úgy biztosabb lennél benne hogy az vagy vagy sem.Talán megnyugodnál.Tudom milyen rossz ha az ember azt hiszi hogy terhes s pánikban van.Egész nap ezen gyötri magát az ember.Üdv!Pusz

2008. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az biztos, hogy gyötröm, ma ha minden igaz, orvoshoz megyek, de a teszt negativ, plusz még másfél hét a következő menstruációmig, addig nem bírom ki.
2008. febr. 28. 15:18
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

557 Amint az ondó és a petesejt egyesültek, egy végtelenül szép fénysugár képződik. Ez

a fény olyan, mint egy nap, az Úristen és végtelen szeretetének ragyogásából fakad.


558 Ebben a pillanatban az Isten által alkotott lélek már érett és felnőtt, ez egy képmás,

és Istenhez hasonló. Ez a fiatal élet belemerül a Szentlélekbe, mely Isten szívéből ered.


559 A megtermékenyített nő öle megtelik ezzel a fénnyel, az Úr és az általa újonnan

alkotott lélek egyesülésének ragyogásával. És ha ők (a gyilkos nő és az abortuszt végző)

fogóval megfogják, és szétdarabolják ezt a gyereket, ó, hogy harcol ez az apró lény az

életéért!


560 Láttam, hogy megremegett és megborzongott az Úr, mikor ezek ezt a lelket a kezéből

kiszakították. Amikor egy ilyen babát megölnek, az olyan keservesen sír, hogy az egész

menny megremeg és reng. Az én esetemben, amikor megölettem a babámat, szívtépő

kiabálást hallottam, hangosat és erőset.


561 Hallottam, amint Jézus nyögött a kereszten, és láttam fájdalmát e miatt a lélek miatt,

és minden olyan lélek miatt, akit elhajtottak, és elvették tőle a jogot az élettől. Jézus

pillantása a kereszten tele volt fájdalommal, leírhatatlanul szenvedett. Aki ezt látná, biztos,

hogy soha többé nem végeztetne abortuszt. (Megszakítja az előadást, és újra sírni kezd.)


562 Kérdezem önöktől, hány abortuszt végeznek ezen a világon? Egy nap? Egy

hónapban? Le tudják mérni bűneink rettentő méreteit? A tömeggyilkosság mértékét, a

fájdalmat és szenvedést, amit az Istennek okozunk, neki, aki olyan kegyes hozzánk, és

szeret minket, mi pedig, mint szörnyetegek egyre csak bűnözünk.


563 És mindaz a fájdalom, amit saját magunknak is okozunk, és életünk gonoszsága, ami

minket is hatalmába kerít.



Az abortusz a legsúlyosabb bűn, ami minden bűnnél nagyobb



564 Minden alkalommal, amikor egy magzat, egy ártatlan gyermek vére kifolyik,

tűzáldozatot mutatunk be a Sátánnak, hatalma egyre jobban nő a Földön. Ez a lélek


kétségbeesetten segítségért kiabál, de senki nem tudja, vagy nem akarja meghallani! Még

egyszer megismétlem önöknek: ez érett, felnőtt lélek, ha nincs is kifejlődött teste, de minden

része már megvan. Mint az almamagban, minden benne van, hogy terebélyes fa legyen

belőle.


565 A testnek fejlődni és nőni kell, de a lélek már készen van. Ez a kiáltás, ami a fiatal

életből kitör, amikor megölik, megrázza az eget. A pokolban győzelmi ordítás tör ki, mint egy

futballmeccsen, amikor gólt rúgnak. A pokol olyan, mint egy stadion, óriási belátható

területen rengeteg démon, ördög és alördög van, akik diadalittasan ordítanak.


566 A démonok rám öntötték a gyermekem vérét, ami a lelkiismeretemben volt, és

azoknak a vérét, akiket arra bíztattam, hogy vétesse el a gyermekét. És az én világos

lelkem átláthatatlan sötétséggé vált. Miután elvétettem a gyermekemet, érzéketlen lettem a

bűnökre, valóban azt hittem, hogy nincsenek bűneim.

2010. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!