Kamaszkori abortusz után lehetnek még gyerekeim?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy nem lehet utána gyerekem magánorvosunk volt aki nagyon rendes volt és a szoba társaim én voltam a leghoszabb ideig bent a műtőbe és csak hozzám jött be a magán orvos azt mondta nagyon jól sikerült nem volt semmi baj és tényleg nagyon rendes volt csak attól félek nem lehet soha gyerekem :( de azt mondta lehet még sok

2016. jún. 24. 08:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy lehet. Ne aggódj!
2016. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
7es, látom te se tudsz szöveget értelmezni. Nem azt írtam hogy az én ismeretségi körömben 50%nak lett gyereke 50%nak nem, hanem hogy 50% az esély, vagy vagy... egyébként meg a komplikációk nagy része nem derül ki a műtét után közvetlenül, Ilyen az aschermann szindróma, amire csak akkor derül fény ha gyereket akar valaki és nem jön össze. Bár viccesnek találom hogy pont egy olyan aggódik a későbbi teherbeesés miatt aki maga mondta ki a saját gyerekére a halálos ítéletet.
2016. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

3gyerekes anyuka a baratnom ket abortusza volt 12ève es 13ève...

Nekem soha semmi es megis nehezen jott...

2016. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Az esetek 99%-ban simán, voltaképp nagyobb esélyed van sikeres terhességre, mint azoknak, akik még sose voltak terhesek, nálad ugyanis kizárható az összes öröklött-vele született meddőségi ok.
2016. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Lehet de inkább ne próbáld ki .Ugye érted?
2016. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:(
2016. júl. 5. 10:55
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Tudok példát, ellenpéldát is. Egyik ismerősömnek 17 és 19 évesen volt abortusza, utána akárhogy is akarta, nem jött össze a baba, azóta sincs gyereke. Meg ismerek olyat is, akinek kettőnél jóval több volt, mégis annyit szült, amennyit akart.
2016. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 16 évesen volt, nagyon megviselt lelkileg és utána mindig bennem volt a rettegés és a lelkifurdalás, hogy sosem lehet több gyermekem. Sajnos akkor, abban a helyzetben az volt a legjobb döntés, viszont ostoroztam magam akkori párom és sajat butaságom miatt. Most 32 évesen tervezetten, nagyon hamar teherbe estem, és boldogan várjuk első gyermekünket.
2016. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%

Ismerek egy kiscsajt 2 abortusza volt, most 17 éves, ez a 3. terhessége,megtartotta "boldogan várja" az éppen aktuális nagy szerelmével.

Kedves kérdező lehet még babád nyugodj meg. Manapság sokkal korszerűbb ez a műtét mint régebben.

2016. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!