Volt már valaki úgy hogy megbánta az elkötettést?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van... sajnos az életünk úgy hozta hogy hitel házvásárlás munka stb... nem tudunk még egy gyereket bevállalni..... gyógyszer szedés kizárt, spirál is... én szeretnék még a későbbiekben gyereket-3 vagy 4év múlva... de párom nem ... :( mit tegyek?
2016. júl. 6. 10:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Hát elköttetni semmiképp, ha akarsz még gyereket. Pesszárium, óvszer, spermicidek, stb.?
2016. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Hát így tutira nem vállalnám be. Engem elkötöttek a 3. szülés után, de én biztos voltam benne (és a férjem is, ez fontos!), hogy nem akarok több gyereket.
2016. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
tegnap is úgye elmentünk a két gyereknek ruhát venni.. láttam 56-62 méretü ruhákat persze megnéztem... mutattam az apjuknak de mintha átsiklana felettük. mit kezdjek én ekkora ruhával mondta..:(
2016. júl. 6. 10:52
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem köti el magát ő? Fagyasszatok le előtte egy kis anyagot ha meggondolnátok magatokat.


De nálatok nem a védekezés a gond, hanem az hogy mást szeretnétek. Te szeretnél még egy gyereket, ő nem. Ezt kéne előbb rendeznetek.

2016. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
azért mert ő férfi neki ez milyen nagy dolog...
2016. júl. 6. 11:02
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Itt alapvetően veletek, mint egy párral van probléma.
2016. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Pedig két lehetősége van: vagy védekezik, vagy gyereke lesz. Ezt kéne megértenie (és minden más férfinak is).
2016. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Neki kisebb beavatkozás, neked egy hasi műtét. Mitől nagy dolog neki? Jaaa, a hiúság... hát akkor marad a gumi. Biztos, hogy visszadobnám a labdát.
2016. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Sztem 2 gyerek után el sem kötnek. Azt hiszem vagy min. 3 gyerek vagy 40 éves kor szükséges hozzá. Ja, és a férjed beleegyezése.
2016. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
Azért nem csak a férfi felelőssége a védekezés!!!!! Ezt a felfogást felejtsük már el! Egy párkapcsolatban ez közös döntés kell, hogy legyen! Ha te nem akarod elköttetni magad ne tedd (én nem tenném, nem kicsi beavatkozás, de a férjemtől sem kérném, viszont Ő se tőlem), neki sem kell! Annyi más módszer van! Tabletta, spirál, óvszer (ha már a tabletta meg a spirál is kizárva), de egy nőgyógyász adhat a lehetőségekről felvilágosítást. Ha ő nem akar több gyereket és hajthatatlan, akkor ezt neked el kell fogadni!
2016. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!