Van itt olyan, aki több abortusz után szült?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi,hogy lehetséges-e,hanem,hogy van-e valaki aki így járt,hogy alakult azután a terhesség és a szülés.
2016. júl. 7. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
2 abortuszom volt, az egyik 5 hetesen, a masik 13 hetesen es volt egy korai vetelesem, amit nem kellett muvileg befejezni. Most terhes vagyok, nemsokara szulok 38 hkm es szerencsere minden rendben van a babaval, habar a terhessegnek valoban sok kellemetlen tunete jelentkezett.
2016. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Két abortuszom volt. Az első 22 éves, a második 25 éves koromban.

30 éves koromban megszületett a kisfiam, 32 voltam, amikor a kislányom.

Mindkettővel azonnal, az első védekezés nélküli hónapban teherbe estem. Nagyon nyugodt, problémamentes várandós időszak után a kisfiam 3 nappal később érkezett, a kislányom egy hetet ráhúzott.

A fiam most 3 éves, a lányom másfél. Igazi egèszség- és energiabombák!

2016. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Milyen tünetre gondolsz?Nyíló méhszáj?fenyegető koraszülés?a védőnőnél,orvosnál nem volt kellemetlen elmondani?
2016. júl. 7. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Sulyos verszegenyseg jelentkezett, ami miatt barmit csinaltam szedultem es ajultam el. 27 hetesen elkezdett beindulni a szules, de visszatartottak. Mellette a terhesseg elso feleben hanyas, alig tudtam enni, fejfajasok, emelyges es derekfajas. De remeljuk minden rendben elso voltam. Ha nem vagyok tul indiszkret, szabad tudnunk, hogy miert kerdezted?
2016. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem is volt,ugyan van már gyermekem de a 2 abortusz a születése után történt.Nem vagyok még 100százalékig biztos benne,hogy legyen-e második,csak félek,hogy van-e így esélyem
2016. júl. 7. 14:41
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Van eselyed persze, lehet, hogy talan kicsit nehezebb lesz, de ha nem volt komplikacio akkor minden rendben. Az egyik szomszedunknak 2 gyereke van es 6 abortusza volt. Most megint terhes... ilyen is letezik.
2016. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 7. 16:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Az orvos és a védőnő nem tett megjegzéseket?
2016. júl. 7. 19:32
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Bár nem volt abortuszom soha,de javaslom,hogy ha az orvos vagy a védőnő megjegyzéseket tesz,akkor váltsál.Magán véleményük lehet,amit megtarthatnak maguknak!
2016. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
28%
Az én édesanyukámnak 8 abortusza volt fiatal korában, de utána mégis meg tudott szülni 4 teljesen egészséges gyereket. :)
2016. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!