Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hat honapos a kisbabám. és...

Hat honapos a kisbabám. és teherbe estem mit tegyek?

Figyelt kérdés
még mielött bárki az apa felöl érdeklödne nem tud szabit kikérni nem lehet... család meg nincs... sajnos akire számithatok...Sajnos teherbe estem de nincs rá mód hogy megtartsam és mivel ha meg is tudnánk tartani mert nyilván lehetne de beteg voltam antibiotikumot szedtem ezzért már nem tartom meg hisz tuti hogy beteg gyerekem lenne. Nos nincs senki akire rábizhatnám a babát amig korházban vagyok ilyenkor mi a teendő?

2016. szept. 27. 16:26
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
60%

Akkor vetesd el. Neked nem is való gyerek, teljesen felelőtlen vagy.

Normális ember ha nem akar babát, akkor védekezik.

2016. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
72%
Hivj bebiszittert
2016. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
75%
Ki mondta, hogy tuti beteg lesz? Orvos? Jós? Te?
2016. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
73%

Semmi,elveteted,oszt kész!

Ha 3-5 nap miatt inkább elvetetnéd,hát talán jobb is lesz úgy!

Komolyan,mostanság csak agyhalottak esnek teherbe??? Persze "véletlenül",mert annyi esze sincs,hogy gumi nélkül ne üljön fszra!

2016. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
75%

Az abortuszra kifogásokat keresel. Semmi baj nem lenne az abtibiotikumtol, mert az első néhány hétben az anya és az embrió nincs kapcsolatban.

De ez most mindegy is, mert nem ez a kérdés. Hogyhogy annyira elszigetelten éltek, hogy nem szamithatsz senkire? Se egy jó szomszéd vagy barát, aki tudná vigyázni a gyerekre,amíg a kórházban vagy?

Vagy akkor fel kellene vállalnod, hogy mire készülsz?

Szerintem akkor felnőtt valaki, ha vállalja a tettei következményeit, és meg tudja oldani a felmerülő problémákat.

Arra szamitottal, hogy itt majd valaki közülünk vigyáz a gyerekre?

Nem is értem ...

2016. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól értem, akkor az abortusz idejére keresel a fél évesednek felügyeletet. Vannak családi napközik, magánbölcsik, akik vállalnak akár egész napos felügyeletet is. Viszont a pici biztos meg lesz remülve, hogy lecserélődött az anyukája, idegen vigyáz rá. Egyébként mi bajod volt, milyen gyógyszert szedtél? Nem biztos, hogy baj az az antibiotikum.
2016. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
66%

Ha a baba tuti beteg lenne, akkor orvos fogja javasolni a terhességmegszakítást. Amíg ez nem történik meg, addig csak te keresel kifogásokat, hogy indokold, miért veteted el.

Más lehetőség nincs, az apa is vállalja a felelősséget, és ő marad otthon a picivel, amíg te mész, és megszabadulsz a kistestvértől. :( Senki se mondta, hogy kérjen szabit, megmondja a munkahelyén, hogy táppénzre megy pár napra a babával, amíg te kórházban leszel.


Lehet, hogy estére is bent kell maradnod, nem biztos, hogy csak fél napot leszel távol, úgy keress felügyelet a kicsinek, hogy szükség esetén ezt is megoldják. (Missed abom volt, technikailag ugyanaz, én is úgy számoltam, hogy este otthon leszek, aztán meg mégsem.)

2016. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
65%
A kifogasgyartas az megy. A vedekezes nem.
2016. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
38%
Fogamzásgátlót szedtél volna nem antibiotikumot...még egy gyerek megy a levesbe mert az agyatlan szülei képtelenek a normális védekezésre..annyira beteg nem lehettél ha toszni bírtál...
2016. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
az az érdekes hogy egyből ítélkeztek de elmondom védekeztünk ...gumival mert nyilván nem akartam megint teherbe esni 6 honap után.... amugy igen nincs segitségünk mert van ilyen és igen arra voltam kiváncsi hogy van e esetleg olyan hely ahova arra a pár ora hosszára be tudom adni a picit... és nyilván nem itt keresek felügyeletet rosszindulatú idióták... ha normálisat nem tud írni valaki akkor minek ír egyátalán? és nem kifogás az abortuz mellett mert pont ellene vagyok de ki az aki ilyen világban egyből két gyereket be tud vállalni...nem mondom mert biztos van és azok igen szerencsések de nekem nem kell még kisbaba ha tudom hogy nem annyi mindent adhatok meg neki amit szeretnék jelenleg... bár bevállatltam volna mert nem pénz itt a kérdés... de mostanában igen beteg voltam ezért mondtam hogy már mindegy mert egyszer elvetéltem a kisbabám elött pont ilyen miatt... és a doki is mondta hogy ilyenkor egy algopirintől is lehet a baba beteg ...annyi
2016. szept. 27. 17:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!