Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hat honapos a kisbabám. és...

Hat honapos a kisbabám. és teherbe estem mit tegyek?

Figyelt kérdés
még mielött bárki az apa felöl érdeklödne nem tud szabit kikérni nem lehet... család meg nincs... sajnos akire számithatok...Sajnos teherbe estem de nincs rá mód hogy megtartsam és mivel ha meg is tudnánk tartani mert nyilván lehetne de beteg voltam antibiotikumot szedtem ezzért már nem tartom meg hisz tuti hogy beteg gyerekem lenne. Nos nincs senki akire rábizhatnám a babát amig korházban vagyok ilyenkor mi a teendő?

2016. szept. 27. 16:26
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
miért mást irtam volna?? nem irtam hogy mással védekeztem hanem azt hogy van aki tablettát szed és az mellett is tehwerbe esik tudj értelmezni...
2016. okt. 1. 08:13
 42/54 A kérdező kommentje:
a kis csajra a felügyeletet oldottuk meg... ehhez le kellett utaznom anyuhoz vidékre...aznap ott lesz a lányom... dolgozik de a hugom is aztmondta megoldjuk valahogy.... a terhességet pedig megszakitom... igy lett megoldva... és mivel szerdátol müthetnek igy tudtam megoldani hogy hugommal legyen este a lány, mert anya dolgozik... nem akartam rájuk hagyni mert nem ...de igy alakult... ennyi
2016. okt. 1. 08:17
 43/54 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom :-(


Ne aggódj, jó helyen lesz a kicsi. Kitartást neked.

2016. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
köszi
2016. okt. 1. 08:22
 45/54 anonim ***** válasza:
55%

nem vagyok ilyen abortuszos beállitottságu


Neeeem? Valóban? Hova is mész szerdán? Csak nem abortuszra? Nos akkor most mond hogy nem vagy abortusz beállítottságú... és majd a gyereked szemébe tudsz nézni amiért kikapartattad a testvérét ha már normálisan védekezni képtelen voltál?

2016. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
34%

Miért nem adtad orokbe??

Eletet adtal volna neki es szereto csaladot!!

2016. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
37%

# 45: haggyál már a süketeléssel, anyámnak 4 testvérét kapartatta ki nagyanyám, az én testvéreimből is köszönte, nem kért - ez van. Kapart magzat nem reklamál, a megtartott és felnőtt meg verje a s*ggét földhöz örömében, hogy nem őt szelektálták (vagy éppen átkozza az anyját mert megszületett, amilyen "szuper" ez az agyonhájpolt létezés).

Aki itt ekézi a kérdezőt, megérdemli, hogy essen teherbe ötös ikrekkel, oszt szívjon!

2016. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
43%

"Miért nem adtad orokbe??

Eletet adtal volna neki es szereto csaladot!!"


Vagy sem. Vagy örökbe sem fogadják, esetleg kifog egy pedofil apát, és egy életen át azon agyalhat hogy a vér szerinti anyja miért dobta el mint a szemetet. Nem csak jól alakulhatnak az ilyen dolgok, sőt......

2016. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
nemvetettem el amugy!!! megtartom, mert nem birtam az utolsó nap nem birtam és vissza mondtam mindent de nagyon nehéz volt...de ha nem igy döntök akkor sem törhet pálcát a fejem felett senki olvassatok már egy kicsit :D van aki spirál mellett lesz terhes.... és az a vicc hogy minden szavamban bele tudtatok kötni nem tudva arról hogy miért akarrtam igy dönteni ill. tudtatok csak épp azt leszartátok!! de legyetek igy ti magatok azt kivánom mert ennyi rosszindulatot tudtok adni másoknak akár ismeretlenül is...és örökbe adjam??? hát ha már megszülöm az tuti hogy nem adom senki kezébe.... ennyi!
2016. okt. 17. 13:31
 50/54 anonim ***** válasza:
34%
Inkább megölöd mint öröke adod? Igazi anyához méltó gondolkodás..ennyi.
2016. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!