Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hat honapos a kisbabám. és...

Hat honapos a kisbabám. és teherbe estem mit tegyek?

Figyelt kérdés
még mielött bárki az apa felöl érdeklödne nem tud szabit kikérni nem lehet... család meg nincs... sajnos akire számithatok...Sajnos teherbe estem de nincs rá mód hogy megtartsam és mivel ha meg is tudnánk tartani mert nyilván lehetne de beteg voltam antibiotikumot szedtem ezzért már nem tartom meg hisz tuti hogy beteg gyerekem lenne. Nos nincs senki akire rábizhatnám a babát amig korházban vagyok ilyenkor mi a teendő?

2016. szept. 27. 16:26
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak sötét vagy ,de kényszeres hazudozó is.És ezt most nem azért mondom ,mert abortuszod lesz ,engem különösebben nem bosszant fel.Vállald már fel magad ,nem akarod azt a gyereket és kész.Beszélj az orvossal ,hogy nem tudsz bent éjszakázni.A gyereket meg add be csanába ,8-16 ig ott vannak ,3000 ft egy nap de mivel nálatok az étkezésre nincs még szükség ,lehet kevesebb (nálunk így működik).Ha nem jó ,akkor keress valakit ,vagy 200 km-s körzetben nem él ember körülötted?
2016. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
73%
Én is szedtem antibiotikumot és nem algopirint hanem annál jóval erősebbet , plusz láz csillapító és minden kiegészítő gyógyszer egy nagyon durva mandula gyulladásra. És akkor már terhes voltam igaz még nem tudtam róla és teljesen egészséges a kisfiam. Beszélj erről az orvossal inkább. Remélem megtartod a babát. Én most nagyon boldog lennék ha egy 8 hetes kistesó lenne a pocakban.
2016. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
51%
Zagyválsz össze-vissza! Te amúgy ép elméjű vagy??? Vagy anyád gyógyszerre ivott mikor terhes volt veled,azért nem vagy képes egy épkézláb mondatot idefosni?
2016. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
64%

1. Nem lesz baja a gyereknek a gyógyszertől (nem kérdőjelezem meg az állításodat az orvossal kapcsolatban, nem állítom, hogy hazudozó vagy, de amit írtál az baromság)

2. Ha tényleg nem tudod megtartani (bár elítélem az abortuszt), akkor kérj meg valakit, aki tud vigyázni a gyerekre a műtét idejére. Mivel szültél, valószínűleg már nem tartanak benn a kórházban, reggel mész, este pedig már jöhetsz is haza. Gondolom csak van egy ismerősöd, barátod, szomszéd néni, bárki, aki segítene. De akár a háziorvoshoz is befáradhat a párod, elmesélheti mi a helyzet és 1-2 napra szerintem kiírja simán táppénzre. Legvégső esetben hívsz egy bébiszittert, akit kifizetsz. Kórházba nem viheted be a gyereket, mert nem lesz aki vigyázzon rá!

2016. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 Vilcsianyuja ***** válasza:
76%

Ha majd mész családsegítőbe/védőnőhöz, kérj segítséget, hogyan oldhatnád meg a babád felügyeletét és ellátását, talán tud tanácsot adni. Biztosan nem egyedüli eset, hogy egyedülálló anyuka kórházi ellátása (nem feltétlenül abortusz) alatt a csecsemőjéről való gondoskodás nem megoldott, a védőnőnek biztos van tapasztalata abban, hogyan kell egy ilyen helyzetet kezelni.

Amúgy de, a párodnak kellene otthon maradnia. Táppénzre mehetne vele (szigorúan csak azokon a napokon, amíg te kórházban vagy). Reggel beszól, hogy asszonypajtás kórházba került (semmi közük hozzá, hogy tervezett volt, kerülhetnél ilyen helyzetbe mondjuk egy durva spontán vetéléssel is hirtelen),itthon kell maradnom a babával, mert nincs, aki ellássa. Mi a fenét tudnának vele csinálni? Nem tudom, hogy ilyenkor gyerekápolási táppénzre mehet-e az apa, ezt meg a gyerekorvostól kellene megkérdezni.

És ne beszélj mellé. Abortuszra készülsz, mert nem tudod vállalni a gyereket. Kész, ne magyarázd tovább. Azért senki se megy abortuszra, mert "biztos beteg lesz a gyógyszertől". Ezzel ne akard ámítani se magad, se minket.

2016. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, én nem vagyok abortusz ellenes, sőt úgy gondolom, inkább egy átgondolt abortusz, mint egy lelkileg tönkretett, megnyomorított gyerek aki kínlódik a szülei miatt.... De ez a biztos beteg lesz a gyerek marhaság. Ne akard becsapni magad. Ha az abortusz mellet döntesz, ne ilyen önámítás miatt tedd, reális oka legyen.
2016. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
61%
már csak azért se tegye csupán önámítás és mondvacsinált okok miatt, mert az ilyen esetekből születnek a "hogyan dolgozzam fel az abortuszt?" kérdések. Ennek alapos és átgondolt döntésnek kell lennie.
2016. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
60%
Óvszer mellett estél teherbe. Persze, melletted volt az asztalon.....
2016. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
32%
#29, és ha így van, közöd hozzá? Kész röhej, hogy a terhesség megszakítása fórumban a terhesség megszakítására készülők már nem mernek simán kérdezni a sok beteg "erkölcsi" kioktatás miatt... tessék már tudomásul venni, hogy ez itt az abortuszosok fóruma, ahol senkinek semmi joga felelősségre vonni egyetlen kérdezőt se... ha védekezett, az az ő dolga, ha nem, az is az övé, neki van a problémája, nem a "felelősség"-pallost lengető erkölcscsőszöknek...
2016. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
57%

Igen, persze igazad van.

Az ösztön működik, aztán megy a siránkozás.

2016. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!