Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit kell mondani a nőgyógyásznak?

Mit kell mondani a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Holnap reggel hívom fel, ki szeretném vizsgáltatni magam mert a teszt alapján terhes vagyok. Aztán végül az abortusz mellett döntöttem. Minél előbb szeretnék időpontot kapni, de ezt hogyan tegyem? Ilyenkor mit kell mondani? Mert ugye nem szeretnék kicsúszni az időből....
2016. okt. 17. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Én rögtön kerestem egy dokit, aki a kórházban dolgozik, de van magánrendelése is. Egy hét múlva lett volna magánja, de mondtam én nem bírok várni addig. Várt az osztályon másnap reggel. Megállapította a terhességet, kérdezte meg akarom-e tartani, mondtam, hogy lehetetlen. Minden beutalót ideadott, vérvétel, vércsoport, vizelet, altatós, családsegítő. 10 nap múlva túl voltam rajta. A nehezén még most sem, 6 hónapja.
2016. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én is intézkedtem ma már amint tudtam, eléggé bunkó volt velem minden nővér/orvos...de hát nem is vár az ember ilyenkor kedvességet.

Tehát akkor az mennyire sokszor fordul elő hogy megvan a havi vérzés, aztán majd csak a következő hónapban marad ki? De ugye akkor ott már nincs nagyon mit tenni....

2016. okt. 18. 13:34
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

De van mit tenni pl vedekezni

2016 irunk sok technika van a magzat elpuszitasan kivul

Bunkok? Tenyleg ?

Elet vedelmere eskudtek fel te az elpusztitast kered.

2016. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, kb. hány hetes vagy?
2016. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2016. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező (#12), a pároddal együtt célszerű menni ilyen helyekre, az erőteljesen visszafogja a bunkózási hajlamot.
2016. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem kave suti es ajandekcsomag jarna az abortuszosoknak es torzsvendeg kartya

A 10 kezeles ingyenes

Hurra darabokra szakithatunk egy magzatot de jo.... puszi oleles boldogsag meghatott konnyes szemek.

Oszinten mit vartal???

2016. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
Megmondod h ugy tunik nem kivant terhesseged van..
2016. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
?
2016. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!