Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt abortusza hogyan...

Akinek volt abortusza hogyan élte meg lelkileg és testileg egyaránt a beavatkozást?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 16:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Milyen bizarr műtétnek meg beavatkozásnak hívni azt, amikor egy dobogó szívet kitépnek az anyából...
2016. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem volt még, de ismertem olyanokat, akiknek több ilyen beavatkozás is volt. Egyiket sem viselte meg különösebben lelkileg, nem sírtak, vagy nem voltak szomorúak, pedig egyik az elején még meg akarta tartani, de aztán rájött, hogy inkább bulizni, élni akar, mintsem gyereket pesztrálni,így majdnem az utolsó pillanatokban történt nála a műtét.
2016. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szeretném mindenkinek megköszönni a válaszát a kérdésemre. Nem volt abortuszom, terhes sem voltam még. Rengeteg videót láttam az interneten mi is ez az egész és azt kell, hogy mondjam nagyon borzalmas és felkavaró az ami történik több éve. Az én családomban is volt terhességmegszakítás. Két testvérem van és lenne még Kettő. Nehéz belegondolni ebbe az egészbe. Édesanyám azért döntött az abortusz mellett, mert nem kívánt édesapámmal egy újabb gyermeket vállalni. Voltak gondok a védekezéssel. Amyukám nem bírta a fogamzásgátló gyógyszereket, akkoriban úgy tudom sokkal erősebb és az egészségre ártalmasabb gyógyszerkészítményeket lehetett kapni, mint mostanában, a spirált pedig szintén nem bírta. Felmerül akkor az óvszer mint fogamzásgátló módszer. Ezt édesapám nem szerette. Nem csodálkozom utólag hogy két nemkívánat baba fogant meg. Anyának nehéz volt az abortusz után, apát nem tudom, hogy mennyire viselte meg. Később az abortusz elkerülése miatt elvégeztek egy műtétet Anyán ami majdnem 100 %-os biztonságot ad terhesség ellen.

2016. okt. 22. 09:39
 14/22 anonim ***** válasza:
1%

Édesanyám azért döntött az abortusz mellett, mert nem kívánt édesapámmal egy újabb gyermeket vállalni.


De szexelni azt kívánt vele? érdekes anyád lehet, őszintén mondom...

2016. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kettő emberen múlik a vásár
2016. okt. 22. 14:29
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen..de ha én nem akarok valakitől gyereket, mert bajok vannak vele, akkor a lábamat se teszem szét neki. Ilyen egyszerű.
2016. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
4%
Pedig anyum is ilyen. Gondok voltak apámmal, de gyereket nem akart neki. Két megszakítása volt. Vannak ilyen nők. A lelkivilágukat egy egészséges önértékelésű nő biztos nem érti meg.
2016. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
40%

20 éves koromban, volt a barátnőmnek. Lelkileg nagyon nem viselt meg, de nem nagyon állt már utána a péniszem, mert kattogtam rajta, később (pár hét) szakítottunk is. Azóta minden rendben (3 év telt el), azt hiszem ő volt életem szerelme, de ami elmúlt, az elmúlt. Ma már csak annyiban gondolok a dologra, hogy mi lett volna, ha...

23F

2016. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Celtix ***** válasza:
86%

"De szexelni azt kívánt vele? érdekes anyád lehet, őszintén mondom..."


Ez komoly ??? Ha nem akarsz ujabb gyereket, ne is szeretkezz ???? Uh, ez azert kemeny.

2016. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, értelmezd. S kérdező mondta hogy az anyja az apjától nem akar másik gyereket mert gondok vannak vele. Erre írtam, hogy azért szexelni azt akar...
2016. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!