Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt már abortuszta,...

Akinek volt már abortuszta, tudna segíteni pár kérdésben?

Figyelt kérdés

Lenne egy-két kérdésem mivel abortuszom lesz pár nap múlva.

A tágító felhelyezése mennyire fájdalmas?

A kórházba milyen ruhát vigyek? Kell betét?

Ha esetleg elkapok valami hülyevi fertőzést akkor is elvégzik a műtétet?! Sajnos erre hajlamos vagyok.

Az előzőhőz kapcsolódik...Van egy Betadin kúpom, azt felhelyezhetem magamnak a műtét előtti éjszaka? Volt régebben egy fertőzésem és abból maradt pár darab, igazából csak fertőtlenít. Volt egy másik fajta kúp ami meggyógyított, ez csak kitisztít kicsit. Azért fontos ez a kérdés mert a rákszűrő vizsgálatot pont emiatt nem végezték el pár hónappal ezelőtt.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. nov. 6. 00:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%

1, A tágító felhelyezése k urvára fáj, és most finoman fogalmaztam. Bár csak pár pillanat az egész, de abban a pillanatban elviselhetetlennek tűnik.

2, Hálóinget vigyél, ne pizsamát. És köntöst + olyan papucsot amiben zuhanyozni is tudsz. Mezítláb ne állj a zuhanyzóba.

3, Igen, kell betét. Éjszakait vigyél, az a legnagyobb.

4, Ne rakj semmilyen kúpot a hüvelyedbe, mert azzal csak ártasz. Nem kapsz el semmit.

2016. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél! Bár kicsit tartok a tágító felhelyezésétől ha tényleg fáj...

És hüvelyi fertőzéssel is elvégzik a műtétet?

2016. nov. 6. 00:45
 3/33 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a hátteret akkor szerintem ne szólj be és nyugodtan görgess tovább. És köszönöm az értelmetlen választ!
2016. nov. 6. 00:51
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Gondolkozzatok mar miket irtok,ha tudnátok min megy at a nő abortusz esetén.... (2szer szült nő,akinek az első babája beteg volt)
2016. nov. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
Honnan derült ki, hogy felelőtlenül szexelt? Én nem látom sehol leirva. Amúgy meg nem gyerekről van szó, hanem egy nem kívánt terhesség max 12 hetes magzatarol, aminek az idegpalyai ilyen korban nem erzekelnek, ergo nem fog neki fájni. Amúgy az abortuszelleneseket kérdezném, mi a faxert kell nonstop bele szólni abba, amihez nincs kozotok?
2016. nov. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

A tágító felhelyezése kegyetlenül fájt. Utána csak görcsöltetett, mintha erős menzeszgörcseid lennének.

Én bentre hálóinget, törülközőt, papucsot, wc papirt és újságokat vittem. Betét kell mindenképpen.

Én is fertőzésre hajlamos vagyok. Én műtét előtt három nappal már betadinoztam. Utólag az orvosnak is elmondtam és nem cseszett le., hogy ártottam vele.

A műtét után gör söl a hasad, de adnak fájdalomcsillapítót. Aznap hazamehetsz. Gyorsan a felépülés. Igazából a lelki oldala a nehéz, hogy a lelked, hogy éli túl ezt.

Sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe kerültél. Nem lesz könnyű!

( 3 gyerekes anyuka)

2016. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Evoeszkozt es wc papirt,kontost is vigyel,a mar emlitett haloing,torolkozo ,papucs es betet melle.Tagitorol nyilatkozni nem tudok. Mert missed abom volt-majd beindult a veteles magatol,de muszeresen fejezek be. De volt egy petevezetek atjarhatosagim ahol katetert vezetnek a mehszajba.. hat fajt..

A tagito elott elvileg van fertotlenites. De kerdezd meg az osztalyt ahova mesz,hogy kupot hasznalhatsz e. En felhivtam oket mutet utan es segitettek.

2016. nov. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is muszeres befejezesem volt, a tagito nem fajt jobban, mint egy erosebb menstruacios gorcs, utana meg szepen lassan elmult es nem is ereztem semmit szinte. Sokkal rosszabbra szamitottam minden teren. A lelki oldalarol ne besszeljunk.... az borzalom.
2016. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

hűű nekem császárt után volt 3 hónapra

nekem nem fájt a felhelyezése inkább kellemetlen volt

utána görcsölgettem 1 hétig


reggel mentem be, délután haza

köntös hálóing papucs nem árt plusz sok inni való és Algopyrin :)


(mielőtt leoltanak spirál mozdult el és császár után egy évvel nem kellene szülni megint, bár a doki szerint úgy sem maradt volna meg... szal ez így jobb megoldás volt - amúgy a spirált mentem csekkoltatni mert vérezgettem ja nekem ingyen volt ezért)

2016. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%
Utolso! Megertem, hogy csaszar utan egy evvel nem akartal ujjab szulest, babat, fe a dokid hulyeseget mondott. Miert ne maradt volna meg? Érthetetlen. Amúgy sajnalom, ami tortent veled.
2016. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!