Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Normális egy házasságban,...

Normális egy házasságban, hogy a nő elvetesse az első gyerekét mert a férfi még nem készült fel rá?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 20:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
79%

gyerek akkor kell ha mindkettő felkészült rá, mindkettő akarja. addig meg védekezni normális. elvetetni nem normális.

ha védekezés ellenére csúszik be akkor meg mindkét félnek az alapján amit addig megismertek a másikból el kell döntenie, hogy mi legyen. a nő eldöntheti hogy megtartja e a gyereket vagy se, a pasi eldöntheti, hogy megtartja e a nőt, vagy se.

2016. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 anonim ***** válasza:
21%
64%-os, lehet te csak pasit keresel, de én, mikor társat választottam, az alapján is döntöttem, milyen apa és férj lesz a későbbiekben. Nem minden nőnek fontosabb az hogy be legyen tömve a luka következmények nélkül...
2016. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 anonim ***** válasza:
63%
Kedves #22, hidd el, hogy azért vannak dolgok a szexen és a babán kívül is, sőt, a dolgok zöme ezen a körön kívül helyezkedik el az életben - az ember már nem ösztönlény, hogy az életében mindent a sikeres szaporodásnak rendeljen alá...
2016. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 anonim ***** válasza:
16%
Ovszerrel mindenki jol jar. Mindket felet megovja a nemi uton terjedo betegsegektol. Sot, meg a nemi uton terjedo nem kivant babaktol is...
2016. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 anonim ***** válasza:
34%
#24, szerintem meg - tartós kapcsolatban, itt ugye arról van szó - senki sem jár jól vele... tudod, az "anyatípusú" nő az óvszer melletti terhességet pont ugyanúgy a párkapcsolata elé fogja helyezni, mint a tabletta, a spirál, vagy a megszakított aktus melletti terhességet, viszont a Pearl-indexe osszabb, mint akár a fogamzásgátlóé, akár az IUD-é.
2016. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:
34%
#22, én max nőt kerestem, amíg meg nem találtam. Tudod, olyant, akivel társak vagyunk, akinek én kellettem első sorban, és nem a minél sikeresebb "babaprojektjéhez" keresett spermadonort és eltartót...
2016. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
56%

#24, az igazság: [link]

Szerinted mi szól az óvszer mellett tartós kapcsolatban? Az, hogy sikertelenség esetén laza csuklóból a férfira lehet tolni a felelősséget, és nagyobb mellénnyel előadni a

"ha ennyire jönni akar, hagy jöjjön"-t, vagy az "rz már egy kis élet"-et, vagy a "majd, ha a karjában tartja, majd" -ot?

Szóval mennyivel is jár szerinted jobban a férfi? Ja, hogy semennyivel, sőt...

2016. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
69%

Az óvszer a következő közmondás érvényessége esetén használandó:

" Amíg megtaláljuk az igazit, kellemes perceket törthetünk együtt a nem igaziakkal."


A nagy előnye az, hogy a pasin múlik a használata. Nem teheti meg pasifogó nem igazi aki eltartót keres, hogy titokban nem veszi be. Nem fertőz meg annyira az ellenőrizetlen partner. Hátránya hogy nem 100%-os.

Jó kérdés, hogy olyan nőtől aki miatt óvszert húztunk,mert ki tudja szedi e a fogamzásgátlót vagy sem, ki tudja fertőzött e vagy sem, elvárható e hogy majd elveteti mert nem készültünk fel rá. Szerintem ezek egymásnak ellentmondó elképzelések.

Akinél benne van a pakliban hogy megfertőz vagy titokban nem szedi a gyógyszert annál az is benne van a pakliban hogy vállal egy általunk nem kívánt terhességet.

2016. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 anonim ***** válasza:
55%

#28, igen, pont erre gondoltam én is... az óvszer az alkalmi kapcsolatok fogamzásgátló eszköze, komoly kapcsolatban akkor kerülhet szóba, ha mindkét fél számára ez az elfogadható.

Ott ugyanis nem valós veszély a nemi betegség, az ember eleve nem olyannal él tartós kapcsolatban, akiről feltételezi, hogy direkt átvágja és kihasználja, ezeket kihagyva meg rosszabb hatásfokkal véd a nem kívánt terhesség ellen, mint akár a fogamzásgátló, akár a méhen belüli eszköz.

Úgyhogy tényleg nem értem, hogy egy házasságról szóló kérdésben miért, milyen meggondolásból reklámozza valaki pont az óvszert... de gyanítom, hogy pont nem a férfinak akar jót vele...

(meg azt is gyanítom, hogy erre egyik itteni óvszer-párti sem fog válaszolni, mert nincs érve mellette)

2016. nov. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 Csomorkány ***** válasza:
0%

#11-es (Bár persze nem biztos, hogy olvasod :-) )


A válasz igen. A világ tele van párkapcsolatokkal, de a "házasság" nevű párkapcsolat sajátossága, hogy olyanok lépnek bele, akik a másikra büszkén és hálásan, sőt szerelmesen gondolnak, mint jövendő vagy esetleg meglevő gyermekük anyjára vagy apjára.


Ahol ez a szempont nincs meg, nem kell házasságot kötni. "Kedves lány, vagy fiú, de nehogymár gyermekünk legyen!" Vannak ilyen kapcsolatok, mindenki élt már ilyenben, de nehogymár házasságnak nevezzük. És fordítva.

2016. nov. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!